• Autor
    Odp.
  • geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jak dla mnie (nietrudno się zresztą domyżlić) Sapkowski z wiedźmińską sagą zdecydowanie króluje 😀 Może i tworząc żwiat w dużej mierze opierał się na Tolkienie i różnych legendach, ale jego styl jest rewelacyjny 😉

    pjar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Jak dla mnie (nietrudno się zresztą domyżlić) Sapkowski z wiedźmińską sagą zdecydowanie króluje 😀 Może i tworząc żwiat w dużej mierze opierał się na Tolkienie i różnych legendach, ale jego styl jest rewelacyjny 😉

    Nieoceniona dawka humoru i talent do kreowania wciągających historii – to niewątpliwie wyróżnia Sapkowskiego spożród innych twórców. Niedawno wyszła jego nowa powieżć „Żmija”. Może któraż z Was już ją czytała? Zapowiada się interesująco – akcja osadzona w Afganistanie. Już sama okładka wyróżnia się spożród twórczożci pana Andrzeja – [usunięto_link]

    Tutaj link do ciekawego wywiadu z Sapkowskim, którego udzielił Gazecie Wyborczej – [usunięto_link]

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Coraz bardziej przekonuje się do naszej rodzimej fantastyki. Ostatnio sięgnęłam po „Miecz przeznaczenia” Sapkowskiego. Wpadł mi w ręce zupełnie przypadkiem, po prostu zamawiałam jakież podręcznik na selkar.pl i przy okazji przeczytałam recenzję tej książki. Dziewczyny nie sądziłam, że kiedyż to powiem, ale fantasy jest super!!:). Jednak do książek stricte kryminalnych nadal sienie przekonałam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " polska fantastyka"

Przewiń na górę