• Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Czersi tylko, nie wiem czy ja juz nie jestem za stara zeby leczyc te wade…
    Fakt, ze tez ja nigdy zbytnio z jej powodu nie cierpialam. Nikt sie nie smial-w sumie to jakby moj znak rozpoznawczy hehe. A ja juz sie do tego mojego defektu rzyzwyczailam, mozna powiedzec ze nawet lubie te wade 🙂 ale dzieki 🙂

    pandzia69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    moim zdaniem to każydy powinien zaakceptować siebie takim jakim sie jest. Ja też mam mase kompleksów związanych z wyglądem i jak bym miała sie wszystkimi tak przejmować to bym z domu niewychodziła, a jakoż to robie 😆

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    moim zdaniem to każydy powinien zaakceptować siebie takim jakim sie jest. Ja też mam mase kompleksów związanych z wyglądem i jak bym miała sie wszystkimi tak przejmować to bym z domu niewychodziła, a jakoż to robie 😆

    Racja,też mi się wszystko (no prawie) we mnie niepodoba,ale przeciez nie bede siedziec w kacie i płakac 😉

    Abi skoro tak to tylko pogratulować 🙂

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Nie lubie zakompleksionych kobiet… Wrrrrrrrrrr.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    dokladnie tak – wszyscy z wadami wymowy do logopedy koniecznie sie przejsc. jak rodzice i nauczyciele zawalili to teraz na starosc bedzie trzeba sie duuuuuuzo wiecej napracowac, zeby sie tego pozbyc, ale chyba warto, bo czesto wady wymowy psuja ogolne wrazenie o 2gim czlowieku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Porada"

Przewiń na górę