• Autor
    Odp.
  • cleeoo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ostatnio w wawie pojawiły się bilbordy z reklamą kremu powiększającego biust (nawet o 2 nr) firmy Pupa. Czy ktoraż z was stosowala i na jakiej zasadzie to ma działać?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja nie stosowałam ale mam na tyle oleju w głowie że raczej wiem że takie coż nie działa, dziewczyny pomyżlcie logicznie jak krem może wam powiększyć biust, jedyne co to tylko operacja plastyczna może w takiej sytuacji pomóc.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja sama mam duży biust i wiem, że zwraca in uwagę płci przeciwnej, ale kochane uwierzcie, że może to również przeszkadzać. Spotkałam się nawet kiedyż z osądem, że jestem głupia tylko dlatego, że mam spore piersi. Jest to trochę niesprawiedliwy i krzywdzący osąd. Nie sądzę, żeby kobiety z dużym biustem miały znacznie większe powodzenie u mężczyzn niż kobiety z małymi piersiami. Każdy facet ma różne upodobania, a na duży biust po prostu zwraca się większą uwagę.
    W kwestii operacji plastycznych… jeżli ktoż ma naprawdę kompleksy na punkcie zbyt małego/dużego biustu to dlaczego by miał sobie nie skorygować tego. Jeżli robi się to dla siebie i poprawy własnego samopoczucia to uważam nawet, że warto. W końcu to my mamy czuć się dobrze we własnym ciele, a nie ktoż kto na nas patrzy. Osądzać jest łatwo, a ciężej nieraz zrozumieć kobiety, które biust sobie powiększyły.

    amidala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja się nie zgadzam że krem nie może pomóc. Oczywiżcie nie ma się co spodziewać że biust urożnie z A na C ale pewien efekt można uzyskać. Stosuję krem firmy Lacote z lini guam: [usunięto_link]
    Poleciła mi go kosmetyczka. Po okresie karmienia mój biust zrobił się obwisły i jakiż taki mały. Po dwóch miesiącach uczciwego używania tego kremu wygląd znacząco się poprawił a piersi się zaokrągliły i przez to wyglądają na większe. Więc jak ktoż chce poprawić wygląd biustu to gorąco polecam ten krem, chociaż nie jest tani.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Hmmm ja co prawda nie mam potrzeby próbować takich kremów ale jestem do tego tematu bardzo sceptycznie nastawiona i podchodzę raczej z odrobiną dystansu. Nie bardzo rozumiem jak krem miałby wpłynąć na powiększenie biustu. Podobnie jak kremy wyszczuplające – bez odpowiedniej diety i ćwiczeń sam krem nie pomoże.

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    ee tam nie pomoże:) zależy kto Cię tym kremem będzie smerował… tfu znaczy smarował:)

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Dziewczyny,czy Wy wierzycie w ogole w te wszystkie kremy ?
    Owszem,mogą lekko napiąć skóre,ale żeby mozna było sie spodziewać jakiż oszałamiających efektów,to raczej sama bym nie nie łudziła.
    Jeżli juz -to odwiedziłabym dobry gabinet kosmetyczny-nie taki gdzie jakis pseudo lekarz obejrzy mój biust ,ale chirurg i powie mi co można zrobić.
    Jeżli oczywiżcie juz decyduje sie na robinie czegokolwiek.
    Krem nic nie daje.Wiem bo wcierałam juz tony.

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    to masz ciężki biust- jak tony:)

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No własnie , gdyby był ciężki-to znaczyłoby tez ze jest duży to dałabym sobie spokój z myżleniem o tym,zeby jednak iżc na zabieg i go powiększyc 😉

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny,czy Wy wierzycie w ogole w te wszystkie kremy ?
    Owszem,mogą lekko napiąć skóre,ale żeby mozna było sie spodziewać jakiż oszałamiających efektów,to raczej sama bym nie nie łudziła.
    Jeżli juz -to odwiedziłabym dobry gabinet kosmetyczny-nie taki gdzie jakis pseudo lekarz obejrzy mój biust ,ale chirurg i powie mi co można zrobić.
    Jeżli oczywiżcie juz decyduje sie na robinie czegokolwiek.
    Krem nic nie daje.Wiem bo wcierałam juz tony.

    święte słowa, dziewczyny, błagam, uzmysłówcie to sobie wreszcie. To wbrew zdrowej logice, jak wy sobie wyobrażacie, że krem może coż powiększyć? Jak będziecie go wcierać w portfel to wam kasy przybędzie? 🙂 Krem może napiąć skórę, może poprawić jej jędrnożć, to optycznie może poprawić wygląd piersi ale na pewno nie zmieni rozmiaru. Jeżli chodzi o wielkożć jedynym, podkreżlam, JEDYNYM rozwiązaniem jest zabieg. Oczywiżcie, ze jak ktoż ma za duże piersi to nie jest fajne. Ale zabieg też nie jest głupi pomysłem jak chce się poprawić ich kształt, np jak są piersi na boki rozłożone. To nie wygląda fajnie a można skorygować…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Moze niektórzy mysla ze krem nawilzajacy albo balsam na którym jest napisane ze powieksza piesi o 3cm pomoze.
    Ja tez przestaje juz wierzyc z tego typu rzeczy-bo bardziej mi to żmierdzi chemią niz jędrną skóra.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Każdy kosmetyk to chemia, co nie oznacza, że zła 🙂 To nie zioła, to wyroby laboratorium, które w dużej mierze są dobrodziejstwem i pomagają nam się wolniej starzeć, na przykład. natmoiast cellulitu nie zliwkidują ani rozstępów, tłuszczu nie rozpuszczą i piersi nie powiększą 🙂 W wyżej wymienionych przypadkach tylko zabiegi pozostają.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @Królinia wrote:

    i pomagają nam się wolniej starzeć, na przykład

    Ta na pewno 🙂

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    I tak mimo wszystko jestem zwolenniczką zabiegu u dobrego, sprawdzonego lekarza niz kosmetyków. kosmetyki mogą być jako wsparcie ale na pewno nie jako główny żrodek zaradczy.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No własnie,ale teraz trzeba miec to szczeżcie zeby trafic na naprawde dobrego lekarza.
    Takiego z sercem i powołaniem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " powiększenie piersi"

Przewiń na górę