• Autor
    Odp.
  • Zakupoholiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dziękuję za miłe powitanie 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 59
    • Odp.: 880
    • Zasłużony

    Tak my tu witamy gorąco każdego:)))

    Zakupoholiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witaj Figo 🙂 i dziękuję za powitanie 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 743
    • Zasłużony

    Ja również witam Zakupoholiczke 😀

    Doro
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam serdecznie !

    Cóż o mnie… mam na imię Dorota, obecnie mieszkam w Krakowie ale wiele wskazuje na to, że się to wkrótce zmieni. jestem mężatką i mamusią wspaniałego rocznego synka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać i zaglądać na fora internetowe. Mam nadzieję, że tu „zapuszczę korzenie” 😉

    Pozdrawiam serdecznie

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 743
    • Zasłużony

    Witamy serdecznie Doroto 😀

    AndQ
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 155
    • Zapaleniec

    A ja jestem Andrzej i tez staram sie zagladac tu, mam nadzieję, że przez to forum trochę więcej zrozumiem. A tak na marginesie sam portal jest chyba jednym z lepszych dla kobiet.!

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Witam wszystkich serdecznie. Jestem niepoprawna optymistka, nie potrafie zyc bez ksiazek i kocham Szekspira.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 743
    • Zasłużony

    Wiam Cię Nelo 😀
    Andrezj ciebie też, troszke spóźnione ale zawsze 😳

    julia230
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam
    Jestem Julia jak widać, trafiłam tu przez przypadek. Zrobiłam sobie małą przerwę jeżeli chodzi o pracę i od maja sie obijam z premedytacją, więc mam dużo czasu na tego rodzaju aktywnożć hihi
    Uwielbiam wszelkiego rodzaju sporty, w szczególnożci siatkówkę, no i przede wszystkim kocham pływać. Nie umiałabym się też obyć bez muzyki, myżlę, że żwiat by nie byl taki jaki jest bez niej..cudowna sprawa!! jak na pierwszy raz to sie troche rozpisalam.
    Mam nadzieje ze troche tu pobędę i będzie z kim podyskutowac na wszelkie tematy, bo to tez uwielbiam
    Ale sie rozpisalam.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Witam cie Julio bardzo serdecznie i dodam, ze tez uwielbiam plywac, ale to chyba nic dziwnego skoro wychowalam sie nad morzem.

    julia230
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    oooo
    jak miło ze ktoż mi odpowiedział.
    Mówiąc szczerze bardzo zazdroszcze ci tego morza, ja jestem ze śląska więc dla mnie wyjazd nad morze to wielka wyprawa…staram sie conajmniej raz w roku być ale nie zawsze sie udaje!!!
    Na szczescie w mojej okolilcy mam fajny zalew i etraz jak jest tak cieplutko to codziennie wieczorekm jak juz nikogo nie ma jedziemy z moim chłopakiem pływac. Super relaks, mogłabym tak godzinami!!!
    Dodam ze wlasnie 1 sierpnia jade nad morze i juz sie nie moge doczekac!!! Tam jest po prostu cudownie!!!

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 743
    • Zasłużony

    Ja mam koleżankę z Kołobrzegu która nie potrafi pływać 😀
    Również witam nową formułowiczkę 😀

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Wyjatek potwierdza regule, zartuje oczywiscie. 😉 Moja mama tez nie umie plywac….

    kasia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    witajcie dziewczyny moze troche nie w temacie ale mam na imie kasia jestem z l**** i marzy mi sie w tym roku wyjazd nad moze ale niestety troche sie rozmarzylam nie mam urlopu 😆 😆 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poznajmy się:)"

Przewiń na górę