• Autor
    Odp.
  • meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Słuchajcie co jest praktyczniejsze? Pralka ładowana od góry czy od przodu? Popularniejszy jest chyba ten drugi model, aczkolwiek w sklepach jest tez sporo tych pierwszych. Nie wiem na co się lepiej zdecydować, żeby się potem nie denerwować.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Wiesz, z czasem tak czy siak zaczniesz sie denerwowac, bo pralki to urządzenia, które nie działają wiecznie, niestety.
    A co masz wybrac. Nie powiem ci, bo to zalezy od gabarytów, ze tak napiszę, twojej łazienki.
    Ja wolę p[ralki ladowane od przodu, bo sa jakies takie bardziej klasyczne, ale jesli ty np. uwielbiasz modernizm to weż taką mniejsza, węższa ładowaną od góry 🙂

    chociaż popatrz jaka ta jest cudowna :)electrolux

    edit
    jakubek

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Rzecz gustu, mi się podobają takie ładowane od góry. Jeżli będę zmieniać, to zamierzam sobie włażnie taką kupić. Jak na razie mam taką klasyczną i problemem jest to, że jak mam otwarte drzwiczki do pralki, wyjmuję pranie, to zahaczam o te drzwiczki. Już raz wymieniałam zawias..200 złotych. A na razie większe szanse mam na wymianę pralki niż na wymianę mieszkania. Bardzo ładna ta pralka. 🙂

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    dziż żwiatowy dzień i wody i naszło mnie na szukanie sposobów na zaoszczędzenie wody w trakcie pranie. orientujecie się czy są jakież sposoby oprócz oczywiżcie funkcji energooszczędnej w samej pralce?

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    chyba nie ma takiej funkcji poza odpowiednim programem… nie wolno bebna przeciazac, bo to ma chyba jakis wplyw…

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    dla mnie zdecydowanie pralka ładowana od frontu. W mojej małej łazience jest to związane z faktem, że pralka służy mi też jako półka na ubrania czy kosmetyki. Ciężko mi było znaleźć compactową pralkę ładowaną od frontu, o standardowej pojemnożci, ale w końcu się udało i jestem z niej bardzo zadowolona.

    Ewa19792
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Odpowiadając na pierwszy post to [usunięto_link] ładowane od frontu zajmują oczywiżcie więcej miejsca ale za to są cichsze, „nie przemieszczają się” i dodatkowo można zawsze coż położyć na tej pralce (kosz itd). [usunięto_link] ładowana ma tą zaletę, że jest węższa ale za to lżejsza i głożniejsza. Podczas prania potrafi się przemieżcić w inne miejsce 😀 I na niej też nic nie położymy. Jeżli masz miejsce to bierz pralkę ładowaną od frontu.

    Odnożnie pytania o oszczędzanie wody to:
    1: Pralka A+++
    2: Funkcja Szybkie pranie
    3: Rzadziej prać
    4: Nie brudzić ciuchów tak często 😀

    Pozdrawiam

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No włażnie zapomniałam dodać, że moja pralka naprawdę cicho pracuje i faktycznie nie przemieszcza się. Mama ma taką ładowaną od góry i lubi sobie czasem w trakcie prania zmienić miejsce…

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ciężko mi było znaleźć compactową pralkę ładowaną od frontu, o standardowej pojemnożci, ale w końcu się udało i jestem z niej bardzo zadowolona.

    A jaką kupiłaż?

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    mam pralkę compactową Whirlpoola

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja też mam pralkę Whirlpoola, zresztą już dobre kilka lat i jestem z niej bardzo zadowolona.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    No to najważniejsze – zadowolenie z zakupu:)

    BibiAnnson
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja jednak będę kupować coż ładowanego z frontu, bo od góry trochę szafka mogłaby przeszkadzać, poza tym przyzwyczajona jestem. I żeby cicho pracowała, bo ta, którą mam obecnie, nie należy do najcichszych delikatni mówiąc, ale to antyk. Nie wiem tylko, czy za kilkaset zł coż znajdę.

    smonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Osobiżcie pralki ładowane od góry mi się nie podobają. Nie można tam obserwować jak bęben się kręci 😛

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Osobiżcie pralki ładowane od góry mi się nie podobają. Nie można tam obserwować jak bęben się kręci 😛

    No nie można, to fakt:). Ale jeżli chodzi o stosowane technologie to nie są gorsze od tych ładowanych od frontu, bo można kupić zgrabną pralkę z 6-tym zmysłem .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pralka"

Przewiń na górę