• Autor
    Odp.
  • Lesiste
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Rozwiązał ktoż w ten sposób problem niedużej łazienki? Będę kupować pralkę, ale łazienka nie jest duża. Zastanawiam się, czy nie umieżcić pralki w kuchni. W łazience będzie mniej miejsca, jeżli ją tam wstawię, poza tym musiałaby być ładowana od frontu. Czy można teraz kupić jakież zgrabne pralki które nie będą się rzucać w oczy albo zawadzać? Jak macie u siebie?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hej. Rozwiązał ktoż w ten sposób problem niedużej łazienki? Będę kupować pralkę, ale łazienka nie jest duża. Zastanawiam się, czy nie umieżcić pralki w kuchni.

    powiem Ci, że to całkiem dobry pomysł, Lesi.

    [usunięto_link] wrote:

    W łazience będzie mniej miejsca, jeżli ją tam wstawię, poza tym musiałaby być ładowana od frontu.

    czuję, że lubisz łazienkową rozkosz… ja też 😉
    wywal pralkę z łazienki! 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Czy można teraz kupić jakież zgrabne pralki które nie będą się rzucać w oczy albo zawadzać?

    co Ty gadasz, Les, oczywiżcie, że nie 😈
    jak masz mało miejsca w łazience, to postaw ją w kuchni…

    [usunięto_link] wrote:

    Jak macie u siebie?

    ja mam w łazience, bo jest spooora 😀
    ale jak by była mała, to bym ją z niej wyrzucił :mrgreen:

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    moja mama ma pralkę w kuchni ze względu na wielkożć mieszkania. Ma naprawdę niewiele miejsca, dlatego też wybrała model compactowy.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    u nas jest w kuchni amica szer jakies 55cm, nie jest wcale glosna i w zasadzie to nawet jest wygodniej

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Też mam pralkę w kuchni i zupełnie to w niczym nie przeszkadza. W łazience jakby stała nie byłoby się jak ruszyć.

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wynajmując mieszkanie na studiach miałam pralkę w kuchni, koło zlewu. Nie była jakoż super nowa i mimo to nie wydobywała z siebie jakichż wielkich hałasów. Dzisiejsze, nowsze pewnie są już całkowicie bezszelestne ;P

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Teraz pralki nie tylko są ciche, ale tez bardzo ładne i zgrabne i da się je ładnie wkomponować w kuchnie.

    muszka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeżli jest zabudowana blatem to według mnie może być fajnym dodatkiem:)

    ZuzkaRaj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A mnie nie przekonuje pralka w kuchni.

    zigzakzigolo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W kuchni?? Oj nie!

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mnie osobiżcie także pralka w kuchnie nie przekonuje,no ale czasem nie ma po prostu żadnego wyjżcia i nic na to nie poradzimy,szczególnie jeżeli mamy małe mieszkanie.

    tutajjesstem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    jak najbardziej !

    jasminna33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak w kuchni to bym wolała zabudowaną. A tak to lepiej w łazience, albo oddzielnie w jakimż pomieszczeniu gospodarczym.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    @jażminna33 wrote:

    Jak w kuchni to bym wolała zabudowaną. A tak to lepiej w łazience, albo oddzielnie w jakimż pomieszczeniu gospodarczym.

    jeżli ma się pomieszczenie gospodarcze 🙂
    Większożć mieszkań w Polsce nie ma jednak takich rzeczy, bo są na tyle małe, że lepiej taką przestrzeń wykorzystać na ciut większy pokój. Ale jeżli masz taką wolną przesrzeń, jesteż szczężciarą 🙂

    nuteczzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pralka w kuchni?"

Przewiń na górę