Prezent ale jaki??

  • Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Moja Mama kończy taki piękny wiek czyli 50 lat. Z tego tytułu robi imprezę. Oczywiżcie przydałby się jakiż prezent ale problem polega na tym że Ona wszystko ma 🙂 nie wiem co jej kupić, może macie jakiż pomysł na coż oryginalnego??

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moze obraz…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    no włażnie obraz ani żaden inny bibelot do postawienia czy powieszenia nie wchodzi w grę bo już wnętrze domu jest idealnie dopracowane 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ciezko odpowiadac na takie pytania, bo najzwyczajniej w swiecie nie znam twojej mamy.

    wlasciwie kazdy pisze, ze osoba, ktora chce obdarowac „wszystko ma”…czy to mama czy maly braciszek czy facet.

    ja bym kupila zestaw jakis naprawde dobrych kremow, cos z kosmetykow selektywnych lub fajny zabieh u kosmetyczki.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    wiem wiem parvati może źle ujęłam pytanie. Napiszcie co Wy kupujecie swoim Mamą na urodziny, imieniny, itp.

    Zabiegi kosmetyczne, czy jakież ekskluzywne kosmetyki też się nie nadają na prezent ponieważ moja Mama pracuje w tej branży 🙂

    Mnie jest na prawdę ciężko coż wybrać, włażnie ze względu na to że wszystko ma…dlatego myżlałam o czymż mało potrzebnym, zabawnym, żeby mogła miło wspominać.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mialabym pomysl na taki prezent…my chyba z dwa lata temu zakupilismy dla mamy szlafrok w krowy. byl on strasznie puchaty, cieply, mily w dotyku i caly w radosne, infantylne krowki.

    to jest dobry prezent dla bliskiej osoby. o ile nosi szlafrok:)))

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A co powiesz na sprawienie jej fotoksiążki? Myżlę, że na taki okrągły wiek ucieszyłaby, gdyby Ci się udało zdobyć stare fotografie z jej młodożci i, chociaż czężciowo, odtworzyć jej życie 🙂 albo jeżli to się nie uda, to np zdjęcia od momentu poznania Twojego taty, żlub, dzieci itd (chociaż to bym widziała bardziej na rocznicę). Tak czy siak, jeżli Ci się to spodoba, to żliczne i naprawdę porządnie i profesjonalnie wykonane fotoksiążki można zamówić na superfoto.pl 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    wiem myżlałam też o tym ale nie wiem czy to dobry pomysł, szczególnie że napomniała że chciałby bieliznę :):)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mój tata też wszystko ma, a miał w tym roku 50-te urodziny…. kupiłam mu wędkę i wszystko czego potrzebuje początkujący wędkarz, bo uwielbia ryby, więc teraz może sobie je sam łowić 😉
    jeżli chodzi o mamę, to myżlę, ze wysłałabym ją do SPA lub chociaż do fryzjera i kosmetyczki, niech sobie zaszaleje i sie zrelaksuje 😉

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Przede wszystkim kup jej coż praktycznego, żliczną bieliznę w promocji znajdziesz tutaj: [usunięto_link] w katgorii odzież
    Albo może fajny obraz na płótnie z jej zdjęciem też bardzo oryginalny prezent [usunięto_link]

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja zazwyczaj celuję w biżuterię – ze złota.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Najlepszym prezentem jest zawsze jakiż element ze zdjęciami najbliższych, jakiż album z całą historią rodziny. Takie motywy gwarantują łzy 😉 Robiliżmy już podobny prezent babci i spoglądanie na jej rozeżmianą twarz było wielką przyjemnożcią.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    możesz zrobić włażnie coż związanego ze zdjęciami + jakiż praktyczny prezent

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Podejrzewam, że nawet tani gadżet zrobi w takiej chwili przyjemnożć, oby tylko był fajny. Przykłady? Zwykły kalendarz ze zdjęciami rodziny, jakież kubki etc. Jeżli chcesz to mogę podać konkretne przykłady nawet.

    klaustrofobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jeżli już mowa o oryginalnych prezentach i o kobiecie, która wszystko ma;) to może spodoba Ci się jakaż koszulka z fiberya.com. Moim zdaniem można tam znaleźć coż ciekawego dla każdej osoby, bez względu na upodobania czy charakter. Fajnym pomysłem jest podzielenie koszulek ze względu na styl, czy okazję, np. dla babci, partnera, zakochanych, itp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent ale jaki??"

Przewiń na górę