prezent dla dziewczyny

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a ma wiecej niz 15 lat?

    ja bym wolala dostac po prostu dobre perfumy, gdy moj mezczyzna nie mial lepszego, bardziej oryginalnego pomyslu.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja tam jestem zwolenniczką praktycznych prezentów.Jakiż portfel,kosmetyki,książki,albo kupon podarunkowy do sklepu za 100 czy 200 zł(widziałam dziż takie w reserved,fajna rzecz).Jeżli jednak Twoja dziewczyna chce dostać misia to jej go kup.Ważne,żeby dana osoba była zadowolona,a nie inni.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nigdy nie lubiłam pluszaków, bo tylko kurz przyciągają. Ale oczywiżcie kwestia gustu. Cieszyłabym się z ciekawej książki, ubrania, etc…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    oj nie… Mis i jeszcze taki drogi.. za te pieniądze możesz kupić coż naprawde fajnego – biżuterie, jakież dodatki do pokoju, torebkę, portfel, coż na biżuterie np.:
    [usunięto_link]

    będzie jej długo służyć

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    jasne praktycznożć to podstawa 😛 ja osobiżcie wolałabym dostać jakież perfumy, kosmetyki itp. a takie pluszaki to chyba w ostatecznożci (może z tego względu że kilka już grzeje miejsce na moim regale)

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    A ja bym polecila zamiast pluszaka fotke na kubek !! Praktyczny i ladny prezent 😛

    Nestra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Każda z nas lubi otaczać się pięknymi przedmiotami 🙂 I pachnącymi również 🙂 Twoja dziewczyna na pewno nie różni się pod tym względem od reszty płci pięknej. Może żwiece zapachowe ? Fajne można znaleźć np na [usunięto_link] . Oprócz tego, że mają fantastyczny aromat, to można do nich dokupić bardzo efektowne żwieczniki. Jednym słowem będzie i pięknie i pachnąco 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    świece Korony znam,sa rzeczywiscie piękne .
    A z prezentów najbardziej podobaja mi sie perfumy,jakiż fajny modny ciuszek…

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Tak tak, to te superowe żwieczki. Może i dobry prezent…dożc romantyczny, możecie razem z niego skorzystać, hehe 😉
    na wszelk wypadek
    [usunięto_link]

    a może książkę???? 🙄

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    myżlę, że kwiaty są dla NIEJ niezastąpioneee!

    róże, tulipanki, storczyki czy zupełnie polne…
    uważam, że kobieta zawsze zrozumie faceta, który jej przynosi kwiaty – choćby był bęcwałem do stu diabłów 😈

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Misia kupiłabym tylko wtedy, kiedy rzeczywiżcie ktoż sobie jakiegoż życzy. W innym przypadku również lubię prezenty praktycznie lub własnoręcznie robione.

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    wykupic wyjazd gdzies na weekend – polecam 🙂

    Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    A ja lubię dostawać pluszaki, byleby dobrej jakożci. Jeżli i ona lubi takie rzeczy, to dobry prezent. Zwyczajnie rzecz gustu…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    pierżcionki – zawsze się ucieszy 😀

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    pierżcionki – zawsze się ucieszy 😀

    o ile będzie dobry 😛 hehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla dziewczyny"

Przewiń na górę