PROLAKTYNA & WALKA Z TRąDZIKIEM

  • Autor
    Odp.
  • dom1n1ka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Od kilku lat mam problem z cerą, pojawiające się wypryski spędzaja mi sen z powiek. Przerabiałam już wszystko co możliwe: oczyszczania, dermabrazje, masa antybiotyków, kremy, mażci, żele, kwasy i NIC! Postanowiłam zrobić badania hormonalne, by ginekolog mógł dobrać tabletki antykoncepcyjne (to ostatnia deska ratunku). I co się okazało? Wyniki są niepokojące :
    OB 15
    prolaktyna (norma 25-530), ja mam wynik 719.

    Niestety do lekarza idę dopiero po weekendzie majowym. Bardzo się denerwuję, gdyż conieco poczytałam w necie na temat podwyżsoznego tego hormonu.
    Jeżli któraż z Was miała podobny problem, proszę o pomoc. Opisałam 2 problemy w 1 temacie. Czekam na odpowiedzi w obu. Nie wiem, czy wlasnie powodem tego nie moge zwalczyc tradziku? Czy co gorsza to już przesądza o bezpłodnożci?
    Serdecznie pozdrawiam

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    nie martw sie, to na pewno nie przesądza o bzpłodnożci – ja miałam poziom prolaktyny znacznie wyższy od twojego i leczyłma się koło 8 lat biorąc codziennie leki, poziom wracał do normy ale tylko podczas przyjmowania leków i myslalam ,że kwestia ciąży jest niemożliwa… a tu okazalo sie, ze jestem w ciazy…. Adaż jest zdrowy i nic mu sie jest.

    Poczekaj do wizytu u lakarza i sie nie denerwuj…
    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PROLAKTYNA & WALKA Z TRąDZIKIEM"

Przewiń na górę