• Autor
    Odp.
  • Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o dobre prostownice to niewątpliwie Hair Goddess do takich należy. Nie elektryzuje włosów i ich nie pali. Na kalamis.pl znalazłam jej wersję mini, ma ona 15 cm długożci, także zmieżci się ona nawet w torebce. Bardzo praktyczna sprawa 🙂

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja od kilkunastu już lat kupuję prostownicę Remingtona. I jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoż w ich ofercie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Podbijam temat, bo czas na nowy sprzęt. Chciałabym jakąś fajną prostownicę, która szybko prostuje i nie niszczy włosów, nawet wilgotnych, bo przyznam szczerze, że nie zawsze mam czas, zeby włosy wysuszyć. Może jakaś parowa? Ma ktoś babyliss model ST495E? Warto kupić?

    Sophieee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nakładki ceramiczne to już standard. Ważne żeby miała regulację temperatury i jonizację, włoski są wtedy mniej narażone na zniszczenia. Ja mam z serii diamond z babyliss i jest super. Wystarczy raz przeciągnąć a włosy głaaadkie 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A jaki model diamond? Ja na konkretny model jeszcze sie nie zdecydowałam, może coś podpowiesz? Jak faktycznie tak szybko prostuje to moze też bym ją wzięła pod uwagę.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    A co powiecie o szczotkach prostujacych? Warto? Mam dosyc prostownicy, tyle casu to zajmuje :/

    may2021
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    polecam prostownice parową z firmy L’oreal Steampod, nie pali włosów jak inne prostownice, szybko prostuje włosy i efekt prostych włosów trzyma się nawet do 5 dni.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A słyszałyście o tych digital sensor z babyliss? Mają taki specjalny czujnik, który bada stan włosów. Świetna sprawa, bo taka prostownica nie zniszczy włosów. Czy któras z Was może już ją ma? Faktycznie jest tak fajna, jak opisują?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    mam kilka rzczy z tym sensorem z babyliss, super są, potwierdzm ze nie palą włosów, do tego maja jonizację, ja widze poprawę odkąd przerzuciłam sie na ten sprzęt, nie mam takiego siana na głowie chociaż włosy suszę codziennie, też często układam, warto było zainwestowac

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja w końcu kupiłam babyliss creative, cena spoko, a opinie też miała bardzo dobre. Używam jej już chyba dobre pół roku i bardzo sobie chwalę. Nie niszczy włosów, nie szarpie, bo ma taką fajną złotą ceramiczną powłokę. Prostuje szybko i efekt się trzyma na moich włosach do następnego mycia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prostownica"

Przewiń na górę