Przepraszam, można coż z tym zrobić???!!!

  • Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    acha i to ja mowie wam kobniety ze niemacie co liczyc na sex ze mna, ZEBYCIE NIEMYSLALY ZE TO WY JESTESCIE DLA MNIE INTERESUJACE HAHA, ja jestem sliczny a wy wygladacie jak parszywe cos z tluszczem dyndajacym przed sobą hihihihiih nikt do was niezagadda nawet w necie dlatego wywalacie tu swoje żale, bo z samotnosci wam sie poprzewracalo w glowie uderzyla wam wszystkim wasza bezbarwnba ciesz z pochwy do glów i wypisujecie te wszystkie szowinistyczno feministyczne jkednakowe zdania z takimi samymi akcentami ktore musicie napisac aby podbudowac swoje ego, to wam pozostalo HAHAHHAHAHHAHAHA

    sądzę, że może przez pierwszych kilkanażnie postów to mogło być nawet żmieszne… ale robi się ich coraz więcej i są coraz bardziej obraźliwe, ile użytkownicy forum mają to znosić??? proszę o reakcję…

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    no wlażnie…

    a to 😯

    [usunięto_link] wrote:

    wy najbardziej byscie chcialy aby pierwszy raz byl poprzez gwałt, żeby niewygladalo ze to wy chcecie seksu, pozatym zawsze mozecie powiedziec ze tak nalegał ze mu dałyżcie, albo powiecie ze was wykorzystał, sprawił nastruj romantyczny, mowil tyle o uczuciach a zaciągnąl was podstepnie do łóżka

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    O taak-fragment zalinkowany przez Onione dzisiaj mnie rozwalił na łopatki-a zwłaszcza o „grzmoceniu w dupę” i „wyżywaniu się c**ą”-że zacytuję wypowiedź samyka!

    Trzeba coż zrobić-przecież to psychopata!!

    pabel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    acha i to ja mowie wam kobniety ze niemacie co liczyc na sex ze mna,

    Samyk – masz tydzień bana na forum. Nie lubisz kobiet ? Masz kompleksy z ich powodu ? To może zmień forum ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a co w takim razie z hard manem, ktory wielokrotnie zaklada watki, a pozniej zmienia ich tresc kompletnie je niszczac, bo zaczyna sie za siebie wstydzic?

    to jest na innych forach karalne.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Hardman przynajmniej nie propaguje gwałtu jako marzenia każdej kobiety i najlepszego co może taką kobietę spotkać od mężczyzny!
    Hardman przynajmniej nie głosi szowinistycznych haseł,że kobiecie trzeba zabrać samochody,telefony,komputery które wymyżlili mężczyźni,zabronićin mieszkać w domach które mężczyźni wybudowali,zabronić chodzić po ulicach,które oni położyli…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Hardman przynajmniej nie propaguje gwałtu jako marzenia każdej kobiety i najlepszego co może taką kobietę spotkać od mężczyzny!
    Hardman przynajmniej nie głosi szowinistycznych haseł,że kobiecie trzeba zabrać samochody,telefony,komputery które wymyżlili mężczyźni,zabronićin mieszkać w domach które mężczyźni wybudowali,zabronić chodzić po ulicach,które oni położyli…

    ale sprawia, ze forum to odstrasza inteligentnych uzytkownikow.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ale sprawia, ze forum to odstrasza inteligentnych uzytkownikow.

    wcale nie, a Ty przyczepilas sie do jednego jego postu i psujac atmosfere na wszystkie jego posty odpisujesz: pchaj pchaj idioto :/
    zmienil posta, i co ale nikogo nie obraza w przeciwienstwie do Ciebie…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ciągle piszesz o „innych forach”-„na innych forach to jest karalne”,”na innych forach to za to dają dożywotniego bana”… Co więc Cię trzyma na tym?! Idź na te inne fora jak tu sie nie podoba!
    Co innego psychopata propagujący gwałt a co innego hardman,który krzywy nikomu nie robi,nawet chce coż zrobić dla tego forum-chce je ożywić,zakłada nowe tematy,zachęca do dyskusjii-to,że czasami mu nie wychodzi nie znaczy jeszcze że trzeba go usunąć… Znam inne osoby,które byłyby w kolejce do bana napewno przed hardmanem!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link]

    A tak swoją drogą to nie można było dać mu bana na IP a nie na nicka?!
    znowu wrócił-znowu wypisuje swoje przekonania,obrażając jeszcze Nietykalną 😕

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    Hard man nie obraża innych a wręcz stara sie być miły jak po wielu postach widać, to nie to samo co samyk co prawda ze czasami dziwnie pisze ale juz nie popadajmy w skrajnożc, że zagrasza społeczeństwu na forum

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    co innego hardman,który krzywy nikomu nie robi,nawet chce coż zrobić dla tego forum-chce je ożywić,zakłada nowe tematy,zachęca do dyskusjii-to,że czasami mu nie wychodzi nie znaczy jeszcze że trzeba go usunąć…

    [usunięto_link] wrote:

    przyczepilas sie do jednego jego postu i psujac atmosfere na wszystkie jego posty odpisujesz: pchaj pchaj idioto :/
    zmienil posta, i co ale nikogo nie obraza w przeciwienstwie do Ciebie…

    @mrówka wrote:

    Hard man nie obraża innych a wręcz stara sie być miły jak po wielu postach widać, to nie to samo co samyk co prawda ze czasami dziwnie pisze ale juz nie popadajmy w skrajnożc, że zagrasza społeczeństwu na forum

    Dzięki, dziewczyny 😉 ! Czuję się onieżmielony! Nie wiem, czy na to^ zasługuję(?) Na pewno nie. Ale postaram się dociągnąć do Waszych dobrych wyobrażeń o mnie. Naprawdę serdeczne POZDRO! 😀

    PS. Poczuwam się do błędów i różnych grzeszków na tym forum “ nie przesadzajmy, nie aż tak wielkich! wow, a tak w ogóle. kto tu jest bez grzechu 🙄 “ ale prawdę mówiąc, wiele moich posunięć zostało mylnie zrozumianych. Zwłaszcza przez ˜co poniektórych. Jednak oczywiżcie nie będę się tłumaczył! Byłoby bez sensu¦ wywoływać jakież debaty nad tym!

    Tym, którzy czują się przeze mnie urażeni bądź zniesmaczeni “ żlę po prostu moje ˜hard-man-owskie, pospolite “ SORRY! No i życzę nieco lżejszego podejżcia do realiów. To SAMO ZDROWIE! 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ej ale co konkretnie zostalo zle zrozumiane? „pchaj, pchaj idioto”? 😆

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ej ale co konkretnie zostalo zle zrozumiane? „pchaj, pchaj idioto”? 😆

    zal d*** sciska na Twoje wypowiedzi 😆

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    SAMYKK: [uuuu, ale mi pojechaliscie wszyscy:) a jak sie monika22 rozpędziła, aż nazwala mnie zboczuchem;) i że niby jej corke zgwałce:) pierdoli głupoty co nie? pewnie wiecie wszyscy, że to debil;)

    nastepna mi dopisała zebym sobie kupil gumową lale, zebym konia niewalil, no wiecie nie:) ale mi pojechała:) ąz sie usmiala ze gumową lale rucham:) odrazu poszla sobie zrobic palcowke ze szczescia:)

    a hardman na to wszystko sie wzburzył i chce sie bić:), ale malo powiedziane MARECKI85 też sie pieni ostro na mnie i pilnuje porządku:), myżli ze 18lat to byl odpowiedni moment na pierwszy raz i udaje mądrego:), mało jeszcze wie a struga pingwina:)

    smieje sie z tekstu ze gwalt to jest cos czego najbardziej oczekuje kobieta:), bo jeszcze mu żadna niepowiedziala pocichu to nie wie, a sam sie niedomyżli nigdy:)]

    czy ktos moze wreszcie cos tym zrobic?? dostal bana na tydzien to sie zalogowal pod podobnym nickiem…na forum robi sie bardzo nieprzyjemnie… nerwy puszczaja 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przepraszam, można coż z tym zrobić???!!!"

Przewiń na górę