• Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    W weekend wystawiłam się na pierwsze letnie promienie słoneczne 🙂 i oczywiżcie zlekceważyłam siłę naszego słoneczka i strasznie się spiekłam. a kremu oczywiżcie nie nałożyłam 🙂 moja rada: wy nie zapominajcie o smarowaniu się. bo ja teraz cierpię, szczególnie moje ramiona

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ha! Ja tam się nasmarowałam kremikiem!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Współczuję serdecznie 🙂

    Ja jeszcze jestem na etapie chodzenia na solarium,bo pewrspektywa odbitych trójkątów mnie przeraża 😉 (raz tylko wystawiłam sie topless na balkonie,ale byłam bardzo skrępowana,bo gdyby ktoż mnie zobaczył… 😆 )

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    dzięki za współczucie 🙂 już jest coraz lepiej. a co do opalania toples to w Polsce jest z tym problem. ale np w Grecji dużo kobiet opala się toples i tam nie wzbudza to sensacji

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ale to tylko wrażenie. ja się topless uwielbiam opalać 🙂 ale nie w Polsce

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja tez uwielbiam. rowniez nad baltykiem bo jezdze w miejsce gdzie nadal sa dzikie plaze 🙂

    iwo79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ha, a ja wlasnie niedlugo jade na dwa tygodnie do wloch, tam to dopiero fajnie grzeje. ale bez balsamu z wysokim faktorem nie ma bata, trzeba uzywac i to grubej warstwy:)

    iwo79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ha, a ja wlasnie niedlugo jade na dwa tygodnie do wloch, tam to dopiero fajnie grzeje. ale bez balsamu z wysokim faktorem nie ma bata, trzeba uzywac i to grubej warstwy:)

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    a ja już za tydz będę w Grecji. nie mogę się doczekać 🙂

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    a ja nie mam czasu sie poopalac…:( a tak bym chciala

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ale może jeszcze Ci się uda? teraz pogoda taka, że i w Polsce można się usmażyć. byłoby żwietnie gdyby pogoda się utrzymała

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    No urlop bede miec dopiero w drugiej polowie sierpnia, nie wiem czy wtedy przygrzeje sloneczko?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja 3mam kciuki za słoneczko dla Ciebie w sierpniu! oby było!!!

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Stary wątek ale odkopie.. 😉

    A więc obecnie pogoda może nie najpiękniejsza.. dlatego włażnie chodze czasem na solarium, ale nie codziennie.. Tylko czasem, aby skóra nie była taka blada tylko była „delikatnie mużnięta słońcem” 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Też lubię być delikatnie opalona przez cały rok- wtedy aż się zdrowiej i lepiej wygląda:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przestroga"

Przewiń na górę