• Autor
    Odp.
  • Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W weekend wystawiłam się na pierwsze letnie promienie słoneczne 🙂 i oczywiżcie zlekceważyłam siłę naszego słoneczka i strasznie się spiekłam. a kremu oczywiżcie nie nałożyłam 🙂 moja rada: wy nie zapominajcie o smarowaniu się. bo ja teraz cierpię, szczególnie moje ramiona

    Jednarozowa kilkugodzinna ekspozycja na słońce jest bardzo szkodliwa dla zdrowia oraz przyspiesza starzenie się skóry. Lepiej systematycznie, ale z umiarem.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    dzięki, dzięki, chociaż teraz ziimno, i podobno całe lato ma być takie przekorne onas

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W weekend wystawiłam się na pierwsze letnie promienie słoneczne 🙂 i oczywiżcie zlekceważyłam siłę naszego słoneczka i strasznie się spiekłam. a kremu oczywiżcie nie nałożyłam 🙂 moja rada: wy nie zapominajcie o smarowaniu się. bo ja teraz cierpię, szczególnie moje ramiona

    W tym roku pewnie wiele z nas już odczuło moc słońca, nie zapominajmy o kremach z filtrami szczególnie gdy wybieramy się w egzotyczne kraje,w których słońce jest bardzo intensywne. Na początek powinnyżmy wybierać kremy z najmocniejszymi filtrami powyżej SPF 50

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przestroga"

Przewiń na górę