• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    noszę wtedy szorty bawełniane… takie sportowe… nie uważam żeby były „babcine”… wręcz przeciwnie… 😉

    ewlyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jak jest już naprawdę bardzo zimno to zakładam szorty albo cieplejsze figi i na to rajtki 🙂
    Z długim płaszczem wystarcza.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak jest zimn to zakladam rajtki , ja jestem srasznym zmarzluchem, ale zakładam normalne majtki nawet stringi tylko dodatkowo rajtki czasem grubsze czasem ciensze:PP

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja praktycznie też nie mam normalnych majtek 😛 no 3 pary sie znajdzie ale w ogóle nie używane 🙂 pozatym wg mnie taka warstewka dodatkowo i tak zbyt nie dogrzeje 😉

    Trojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uwielbiam stringusie, ale gdy jest zimno nie bede ryzykowac przeziebien czy innych gorszych rzeczy i zakladam majtki ;]

    O.o
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No włażnie zależy co kto rozumie przez pojęcie „ciepłe majtki” 😀
    ja jak jest zimno to zakładam figi 😀 mi się podobają i:D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ciepłe majtki to mi sie kojarzą z wielkimi reformami z nogawkami do kolan… 😕 jesli 'ciepłe majtki’ tak wyglądają to ja zdecydowanie nie nosze i nie zamierzam 🙂 ubieram kolorowe,głęboko wykrojone figi przewaznie….czasem stringi mi się zdarzą… 🙂 ale ciepłe majtki?nigdy! 😀

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    noszę figi, stringi czasami szorty, ale w doborze nigdy nie kieruję się pogodą czy porą roku. Jak kto lubi

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    zima zdecydowanie nosze ciepłą bielizne z grubymi rajstopami,latem to można nawet i bez majtek chodzić(jak tam kto lubi 🙂 ) ale naprawde podziwiam „odwazne”dziewczyny poradujace podczas mrozow w stringach 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przyznajcie się !!!!"

Przewiń na górę