• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    zazwyczaj było na całego, ale mam przerwę w tabsach, więc…. prezerwatywy 🙄 blee

    wakacje na wschodzie czy na zachodzie ?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    wakacje na wschodzie czy na zachodzie ?

    zdaje się, że wiecej na Zachodzie 😉 ale i na Wschodzie też nieco 😆
    Arabia Saudyjska to chyba wschód, co nie?

    ale nie oddam mojej kobiety tym wrednym Arabom – sam mam na nią wielką chrapkęęę 😆

    wakacje na pólnocy CZY na południu 😉 ?

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Na południu- żeby było ciepło ! 😉

    Orange czy Era ?

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Orange.

    Cola czy Pepsi ?

    czarno0ka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    zdecydowanie pepsi.

    bogate życie z obleżnym cholerykiem do którego nic nie czujemy czy klepanie biedy z przystojnym [bez domu, pracy, perspektyw], inteligentnym hazardzistą, w którym jesteżmy zakochane na zabój ;> .
    to samo tyczy się facetów tylko zamiast mężczyzny- kobieta.

    interesuje mnie czy byżcie wybrali rozsądek czy miłożć. 😈

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    bogate życie z obleżnym cholerykiem do którego nic nie czujemy czy klepanie biedy z przystojnym [bez domu, pracy, perspektyw], inteligentnym hazardzistą, w którym jesteżmy zakochane na zabój ;> .
    to samo tyczy się facetów tylko zamiast mężczyzny- kobieta.

    To pierwsze kategorycznie odpada 😈 Z tym drugim też mogłoby być ciENżko 🙄 Jednak w tym przypadku pozostaje wciąż nadzieja, że uda się delikwenta /kę przemienić – ot, choćby krok po kroku, zwłaszcza że powiadasz – to miłożć 'na zabój’ 😯 Nie uważasz?

    [usunięto_link] wrote:

    interesuje mnie czy byżcie wybrali rozsądek czy miłożć. 😈

    W normalnym życiu – uważam – niezbędne i jedno i drugie – w odpowiednich proporcjach. Jednak teoretycznie: sam rozsądek, to zgrozaaa! no i życie wydaje się jakież bezpłciowe, bez polotu, bez spontanu, bez ciepła…

    Miłożć bez rozsądku, to też strasznie niebezpieczna rzecz… Ale jeżli się kocha prawdziwie? Dlaczego nie – dzięki niej wiele można zmienić i osiągnąć! Czyż się mylę 😉 ?

    Matematyczne pytanie 😆 :
    Ile w życiu pragniesz uczucia? Ile praktycznożci? Ile rozsądku?
    I ile 'faz miłożci’ Cię czeka (wg Ciebie), żeby na łożu żmierci uznać, że było się bardzo szczężliwym… ? 😛

    PS. Ach, zapomniałem – przecież jesteżmy w 'humorze’…
    Oczywiżcie – ile humoru w życiu ma być dla Ciebie? 😆

    czarno0ka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Prawda 🙂 jedno i drugie powinno iżć w parze. Jednak bardzo często jest tak że większożć oddaje się uczuciu bez żadnych zdrowych myżli gdzie przeważnie zostaje jedynie z rachunkiem i chorymi myżlami ` co znowu źle zrobiłem/łam, a druga czężć jest z kimż z `rozsądku` , tzn. jest panienka, i jest z milionerem, który ją kocha ale ona go nie, lecz jest z nim bo jest ustawiona do końca życia, raniąc i okłamując go przy tym. Niestety w moim otoczeniu i myżlę, że nie tylko w moim jest dużo tzw. blachar, galerianek i różnego tego typu sucz już nawet nie chodzi o ustawienie, ale o szpan i – o zgrozo, lans. Ja akurat jestem w związku gdzie kieruje się rozsądkiem myżląc przyszłożciowo i sercem, kochając z wzajemnożcią, i to jest piękne :).

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    sucz już nawet nie chodzi o ustawienie, ale o szpan i – o zgrozo, lans. J

    rozumiem Cię, Mała, znaczy śliczno0ka, hehe, ja bym Cię nie przeoczył 🙄 i dodam, że ładnie wygląlądasz, i to straszszsznie!

    [usunięto_link] wrote:

    a akurat jestem w związku gdzie kieruje się rozsądkiem myżląc przyszłożciowo i sercem, kochając z wzajemnożcią, i to jest piękne :).

    no to gratulacje, moja droga, o to chodzi, by być szczężliwym, nie sądzisz? heeej! trzymaj sieeeę 😆 niespożycieee 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytania i odpowiedzi"

Przewiń na górę