Pytanie do kobiet

  • Autor
    Odp.
  • marek32
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam,

    Jestem redaktorem nowego męskiego portalu. Mam pytanie do kobiet : czego o mężczyznach chciałybyżcie się dowiedzieć czytając np. taki portal.

    Marek Kawecki
    [usunięto_link]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @Anna wrote:

    Dlaczego do cholery, mając przy sobie swoją własną kobietę, która im się podoba, oglądają się za innymi 😐

    hehe.. o bardzo dobre pytanie…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mnie nurtuje pytanie dlaczego facet pod trzydziestkę zachowuje się jak dzieciak!No i zawsze mnie ciekawiło czemu dla facetów to takie ważne żeby mieć pożądne,firmowe adidasy… 😉

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    O tym jak mezczyzna patrzy na pewne sprawy… jak je zapamietuje, z czym mu sie kojarza, jakie przypisuje plakietki – interesuje mnie wszystko to co powoduje, ze ta sama rzecz odbieramy w inny sposob my kobiety i wy mezczyzni – dlaczego tak jest – wedlug was – nie tylko sloganowym haselm – bo my jestesmy prosci…
    I najbardziej to bym chciala czytac na takim portalu nie to co my chcemy wiedziec ale to co Wy chcecie przekazac nam, zebysmy mogli sie wzajemnie lepiej rozumiec. O.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Dlaczego wciąż myżląc o innej, tęskniąc za nią itp. włazicie w nowe związki ?? Jak dla mnie to tak jakby nowa kobieta była tabletką łykaną na kaszel – wiado, że podziała przez jakiż czas ale później jej działanie się skończy i albo jesteżmy zdrowi ale trzeba inną ❗ 😥

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …tez mnie to wlasnie nurtuje!! po co niszczyc czyjesc zycie a postawcie sie na miejscu zony – mysle ze zadna by niechciala byc w takiej sytuacji, jeszcze jestem w stanie zrozumiec jak ktos sie zakocha wkoncu serce nei sluga ale niszczyc czyjjes zycie dla KASY to przesada!!

    szprota
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Czy naprawdę są tak mało domyżlni, czy udają. 🙄

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ➡ dlaczego mając swoją kobietę[nażeczoną] umawiają się z innymi?

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    czemu dla facetów to takie ważne żeby mieć pożądne,firmowe adidasy… 😉

    😆 😆 😆

    No i czemu każdy facet jak zobaczy gołe cycki żlini się jak ząbkujące niemowle. Ciekawa też jestem co faceci sądzą o zdradach ale nie to co wypada powiedzieć tylko szczerą prawde, czy każdy facet jak ma okazję i narzucającą się dziewczynę to zdradzi własną ❓

    Podajcie link do tego forum to sobie poczytamy 😈

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Aha już jest, nie zauważyłam 😆

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy naprawdę są tak mało domyżlni, czy udają. 🙄

    sa z innej planety na to pytanie nie opowiedza 😆
    ale tak naprawde zawsze chcialam wiedziec dlaczego za wszelka cene sa tacy twardzi no i dlaczego wg faceta dwie dziewczyny w lozku sa w pozadku ale dwaj faceci to chamstwo. sa tacy nie otwarci nie mozna im przygadac
    dla kobiet sa inni i miedzy soba inaczej ❗ ❗ ❗ nie da sie ich zrozumiec

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a ja mam ich gdzies niech sobie robią co chca z kim chca i kiedy chca jestem taka wkur…. ze wali mnie meskie forum i to co o nich mozna by było sie na nim dowiedziec – pewnie sobie tam beda pisac jaki browar jest naj, jaki rozmiar biustu im odpowiada czy tez jakiego samochodu by nie chcieli miec milym akcentem pozdrawiam 😀

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Dlaczego staracie się o kobietę dopóki jej nie zdobędziecie. Później wam mija, bo po co się starać o coż co się już ma?

    A przecież łatwiej zdobyć kobietę niż ją utrzymać więc powinno być odwrotnie

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Hmmm tyle jest tych portali, ale czy jest cos na nich do przeczytania, nie wiem sam. Napewno forum tak jest cienkie……No i oczywiscie wolę być między kobietami:)

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    oooooooooooooooojjjjjjjjjjjjj , drogie panie ,

    nie tylko my faceci oglądamy sie za płcią przeciwną ,

    i szukamy ukojenia w ramionach innej po zdradzie ,

    a facet to facet , lubi piwo , sport i adrenaline …. no chyba

    że jest Geyem , a tego byżcie chyba nie chciały , co ??

    ja natomiast zastanawiam sie czemu kobiety kłamią ….

    np. ile wydały pieniędzy , albo z kim się spotkały itd.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytanie do kobiet"

Przewiń na górę