• Autor
    Odp.
  • Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja chciałabym wiedzieć dlaczego faceci tak się boją lekarzy. Nie jestem tego w stanie zrozumieć. Boli go coż albo źle się czuję ale i tak woli cierpieć niż pójżć do lekarza i szybko o tym zapomnieć. 😕
    Chyba ta chora duma nie pozwala na takie zachowanie

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    chyba że jest Geyem , a tego byżcie chyba nie chciały , co ??

    Co Ty chcesz od gejów?
    Niektórzy są lepszymi ludźmi niż ci „prawdziwi mężczyźni” – którzy są zakałą tego żwiata 😕

    [usunięto_link] wrote:

    Ja chciałabym wiedzieć dlaczego faceci tak się boją lekarzy. Nie jestem tego w stanie zrozumieć. Boli go coż albo źle się czuję ale i tak woli cierpieć niż pójżć do lekarza i szybko o tym zapomnieć. 😕
    Chyba ta chora duma nie pozwala na takie zachowanie

    Ja też nie lubie lekarzy – jak każdy 😀
    Dlaczego?
    ……………a żeby żmiesznie było, a tak w ogóle to i tak trzeba kiedyż umrzeć 😉

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    hehe jak bym słyszała swojego faceta 😀 chodzi mi tylko o to że my kobiety się o nich troszczymy bo nie chcemy ich tak szybko stracić a oni wolą cierpieć bo nie lubia lekarzy :> To mnie tak dobija.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dlaczego nie starają sie zrozumiec kobiet ze mają straszne dni i cierpią na „zespół napięcia przedmiesiączkowego”i w tych dniach niemogą odpużcic troche z tonu?

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dlaczego nie starają sie zrozumiec kobiet ze mają straszne dni i cierpią na „zespół napięcia przedmiesiączkowego”i w tych dniach niemogą odpużcic troche z tonu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytanie do kobiet"

Przewiń na górę