pytanie do plci kobiecej czy podnieca was

  • Autor
    Odp.
  • samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    pytanie do plci kobiecej
    czy podnieca was zdrowy silny chlopak, czy to absolutnie cos co was nierusza

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ale co masz na myżli pisząc silny zdrowy chłopak?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wiadomo, że wolałabym, żeby mój ukochany był zawsze zdrowy… Ale gdy bywało inaczej to pokochałam go nawet bardziej, na pewno nie zostawiłabym swojej miłożci z powodu tego, że jest na coż chory.

    Kiedy P. był przez pewien czas chory (i to nie była grypa) ta choroba nas bardzo zbliżyła.

    Oczywiste też, że wolałabym żeby był silniejszy ode mnie, np. kiedy chodzi o siłę fizyczną. Co to siły psychicznej- na to nie mamy wpływu. Kocha się takich ludzi jakimi są, nie możemy ich zmieniać.

    Nie do końca wiedziałam o co pytasz, ale odniosłam się do tego postu tak 😉

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    tak, zdecydowanie bardziej wolę zdrowego silnego faceta od chuderlawego, słabego patyczaka 😆

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Mnie podnieca mój chłopak. Czy jest zdrowy i silny? Hmmmm…. Czasem zdrowy, czasem chory:P Ale jak już jakiż katar podłapie to mówie wam : L4 na miesiąc potrzebne, leży i wprost umiera… Czy silny???? Od 2 lat staram sie udowodnić że to ja jestem silniejsza, ale jak narazie bezskutecznie:P A tak serio, jeżli autor chciał zapytać czy kobiety wolą chucherka czy takich co mają czym przytulić to ja osobiżcie wolę tą drugą kategorie. Jak jestem przy moim facecie to mi się wydaje, że mnie przed całym żwiatem obroni. Nie ma muskułów jak Johny Bravo, ale generalnie jest duży. I takiego go kocham:)

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Mnie podnieca silny mężczyzna, który jednoczeżnie zachowuje wrażliwożć;

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    co ku.wa?

    powala mnie poziom pytania..

    Maneaterr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Autorze, lepiej byłoby nam odpowiadać, gdyby pytanie było sprecyzowane ;p
    Jak mamy rozumieć 'zdrowy’- prowadzący zdrowy tryb życia?
    A niezdrowy?- w sensie chorowity, czy kaleki?
    No cóż… zatem odniosę się w ten sposób… Mój mężczyzna jest dożć wysoki i chudy(choć ciągle narzeka, że nie może przytyć, ale dla mnie jest w sam raz), jest bardzo wysportowany, co zapewne jest przyczyną tego, że nie może przytyć ;pp Nie wymagam od niego, aby całymi dniami pakował na siłowni. Nie podobają mi się rozepchani i napakowani panowie, niech będą umiężnieni, ale z umiarem. Poza tym jeżeli chcemy z kimż być, nie patrzymy na jego idealną sylwetkę 🙂 Pociąga nas to co mamy.. tak jest w moim przypadku ;p Podzielę zdanie poprzedniczki, że gdyby wydarzył się jakiż wypadek nadal byłby MOIM MĘŻCZYZNĄ, KTÓREGO PRAGNĘ!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „zdrowy,silny chłopak” 😀
    w sensie,że jurny? 😆

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    chodzi o to co narzuca sie pierwsze na mysl, zdrowy silny piekny, wysportowany, mozna dodac opalony, czarne wlosy, piekne usta oczy, biale zeby




    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    elm303, chcesz powiedzieć że Twoim zdaniem Ci wszyscy faceci na tych fotkach są „zdrowi” i atrakcyjni?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    elm303, chcesz powiedzieć że Twoim zdaniem Ci wszyscy faceci na tych fotkach są „zdrowi” i atrakcyjni?

    To też sterydziarze i zawodowi sportowcy nadużywający żrodków dopingujących. Trudno kogoż takiego nazwać zdrowym

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    No to w jakim celu tutaj ich zdjęcia zamieżciłeż? Zresztą ponad połowa tego typu zdjęć to Photoshop w akcji, podobnie jak to jest ze zdjęciami kobiet (tutaj oczywiżcie znacznie więcej niż 50%).

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    elm303, chcesz powiedzieć że Twoim zdaniem Ci wszyscy faceci na tych fotkach są „zdrowi” i atrakcyjni?

    To też sterydziarze i zawodowi sportowcy nadużywający żrodków dopingujących. Trudno kogoż takiego nazwać zdrowym

    Poza centem nie widzę by ktoż tam używał sterydów,a postać murzyna boksera to z gry komputerowej rendering ,a nie prawdziwy człowiek 😆
    Kobiety biorą masowo sterydy i nikt tego nie neguję(np.tabletki antykoncepcyjne)
    A co na takich powiesz(photoshopa nie ma)?:

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    @Kowal wrote:

    (photoshopa nie ma)

    Jesteż tego pewien? Poza tym tak jak już to było pisane „zaleciało gejozą”… nadmiernie uwydatnione (załóżmy że na siłowni) miężnie, wydepilowane klaty (sorry, ale dla mnie to nienormalne).

    Pierwszy i ostatni mają ewidentnie jakież problemy (pierwszemu coż żyły wychodzą i w ogóle coż niedobrego mu się na jego prawej czężci ciała dzieje, ostatni zdecydowanie przesadził i po drodze chyba biodra gdzież zgubił).

    Drugi też wygląda jakoż sztucznie…

    Trzeci powiedzmy że może być, a Brad Pitt z pewnożcią mużnięty Photoshopem w większym stopniu niż reszta.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanie do plci kobiecej czy podnieca was"

Przewiń na górę