• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kowal, akurat Tyson nie brał sterydów. A ci których wkleiłeż też na pewno coż brali. Takie proporcje i rzeźbę ciężko uzyskać bez dopalaczy

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    No nie jeszcze zdj. nr 3 jest mozliwe bez dopalaczy

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nadmiernie uwydatnione (załóżmy że na siłowni) miężnie, wydepilowane klaty (sorry, ale dla mnie to nienormalne).

    Tak mężczyźni zawsze byli mniej akceptowani co do zmian,za to depilacja nóg u kobiet została dużo szybciej zaakceptowana mimo,że niedawno.Dla mnie zdecydowanie bardziej estetycznie.

    No specjalnie dałem różne sylwetki,każdy woli jednak inny typ budowy mniej/bardziej muskularny.Uważam jednak ,że warto dbać o sylwetkę w ten sposób zdrowie i estetyka.
    No to teraz odpowiem:)
    Nr. To nie problem,a niski poziom tłuszczy i duży wysiłek powodują jakby to powiedzieć większe „użylnienie”
    Nr.2 Sztuczny nie jest,zdjęcie to też nie jest fotomontaż.Zwykłe zdjęcie przed walką zawodnika z Tailandi 😉
    Nr. 3 widzę się w miarę spodobał hehe
    Nr. 4 Co do Brada mużnięty czy nie bardzo łatwo uzyskać taką sylwetkę
    Nr. 5 No tu bym powiedział ,że trochę wspomagaczy było hehe,ale i taka czasami się podoba.I też możliwa bez.

    Do do stwierdzenia zasadniczego o tym ,że Tyson nie używał sterydów to mało wiesz.Choć tam Tysona nie ma ,a 52cent 😉

    Poza ostatnią sylwetką inne bez problemu można uzyskać.Sugestie co do wspomagaczy chyba wynikają z lenistwa co do pracy nad własnym ciałem,albo braku wiedzy.Może oczywiżcie kogoż taka sylwetka nie interesować.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    kobieta czesto woli anemiczna budowe ciala mezczyzy, z drugiej strony woli cos co nia zawladnie a miesnie mezczyzny sa czyms takim, w dodatku nuta strachu ze moze zostac zgniecona przez mezczyzne, pozarta jak przez lwa a to juz erotyzm, ogolnie jakby sie mialo dojsc o co kobiecie chodzi nidgdy by sie do tego niedoszlo.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Czterech z tych gożci to masa 70-80kg raczej Ciebie nie zgniecie 😆 no chyba ,że mowa o gożciach po 100kg,ale to raczej nie ten temat

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanie do plci kobiecej czy podnieca was"

Przewiń na górę