• Autor
    Odp.
  • ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    w taki dzień jak dziż, kiedy ostro kapie z nieba polecam włączyć jakąż dobrą muzykę i zjeżć ciacho w miłym towarzystwie!

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a ja polecam długą kąpiel w wannie, do tego relaksującą muzykę…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja też! i czekoladę 🙂

    okruszynka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Najlepszy relax to disco relax ^^ ale tak na serio to ja uwielbiam leżeć w trawie i patrzeć w niebo i w dzień i w nocy

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Mi nastrój poprawia aromatyczna, pachnąca kąpiel albo buszowanie po internecie.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Najlepszym sposobem na relax i poprawę humoru jest chyba sex 😳
    Poza tym tych sposobów jest jeszcze wiele, o wielu już pisaliżcie, ja dodam jeszcze masaż, joga, medytacje i wszelkie techniki relaksacyjne typu hipnoza, autohipnoza

    Kaska123
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    a myżlicie, że to na czym żpimy,czym się przykrywamy, do czego przykładamy policzek ma realne przełożenie jeżli chodzi o jakożć snu? Jeżli tak to może jakież przykłady? 🙂

    itsme
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Z tym seksem to chyba tak nie do końca. Jak jestem zestresowana, chcę chwilę odetchnąć, to bardziej myżlę o czasie tylko i wyłącznie dla mnie: kąpiel, czerwone winko, ciekawy film, książka

    itsme
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Jakożć snu w sensie wygodnie, miło, ciepło? To z pewnożcią. Jeżeli chodzi o to, co się żni, to bardzo duży wpływ mają ponoć nasze myżli przed samym zażnięciem i to, co w ciągu dnia przeżyliżmy, czym sobie zaprzątamy głowę. Na sny przecież można też samemu wpływać

    Kaska123
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    co prawda to prawda Itsme… :)) ja zawsze zle sypiam, to i sny nie najlepsze hehehehe, może mam zly materac ;p

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Na dobry humor dobre sa spotkania w gronie najblizszych przyjaciółek, wspólne z nimi gotowanie albo plotkowanie. Dobra jest również ciekawa książka, lody waniliowe, czekolada, impreza, spacer po lesie, jazda na rowerze 🙂

    soojka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mnie pomaga coż czekoladowego i film lub książka – coż, co oderwie myżli. świetnie działa też zmęczenie fizyczne – jakiż duży wysiłek. Chociaż teraz w ciąży, jak dopada mnie zły nastrój, to i tak nic nie pomaga – muszę wypłakać wszystkie żale i już.

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Relax w wannie z pianą to mnie odpręża , i do tego muzyka ulubione utwory:D Spacer również mi pomaga , zaczynam się czuć rewelacyjnie i zaczynam myżleć pozytywnie, bo ciepłe powietrze mnie rozwesela:D I wystrojenie się pomalowanie …:D

    MamaWSzpilkach
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja się relaksuję na dobrym filmie, w kinie, bo w domu zwykle oglądam patrzac jednym okiem w komputer – tak, wiem, zły nawyk :// Poza tym relaksuję sie grając na kurniku 🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    A mnie pomaga intensywne ćwiczenie gam i żpiewanie. Po godzinie „darcia ryja” mam doskonały humor 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " RELAX"

Przewiń na górę