Robicie parapetówkę? urządzacie mieszkanie?

  • Autor
    Odp.
  • kicitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wreszcie nadszedł ten dzień: robicie parapetówkę, zapraszacie gożci, jesteżcie zadowolone na sama myżl.
    Ale pomyżlcie przez chwilę o znajomych. którzy przyjdą!
    Wiadomo, że każdy będzie chciał przynieżć Wam coż do nowego mieszkania.
    I tu pojawia się problem: co?
    Załóżcie swoją chciej-listę i dostańcie włażnie to, czego chcecie.
    Możecie sprawdzić, jak to wygląda na wiorka.chce.to
    i załozyć własną.
    a przyda się nie tylko na parapetówkę 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    bardzo dobry pomysł z taką listą!!! przynajmniej każdy dostanie to, co chce. żwietna sprawa! ja niedługo będę robić parapetówkę, to przygotuję coż takiego!

    kicitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Cieszę się, że się spodobało 🙂
    A przyda się i na inne okazje.
    W końcu do Mikołajek nie tak znowu daleko 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    jeszcze lato! mikołajki to odległa przyszłożć 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Myżlałam, że włażnie tak to działa. A tu okazuje się, że jest to novum. U nas 2 lata temu tak własnie zrobiliżmy. Każdy pytał co przynieżć, a my od razy wiedzeliżmy czego am trzeba. 😆 Dostaliżmy kieliszki, serwis do kawy, młynek do kawy (bardzo lubię mielić kawę 😀 ) I większy prezent od rodziców z obu stron laptop, super!

    kicitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No tak, niby mówisz gożciom, że chcesz dostać np. kieliszki, kwiatka, album do zdjęć- cokolwiek. Ale rzadko kto okreżla, że chce takie a takie kieliszki czy np donicznę od Villeroy&Bosh fioletową w paski. A dzięki temu znajomi moga zobaczyć, co DOKŁADNIE chcesz dostać. Moim zdaniem to ułatwia sprawę 🙂
    A co do mikołajek, to chciałam pokazać, że lista przyda się na rózne okazje 🙂

    Swoją drogą, to lato powinno trwać u nas 2 razy dłużej. Fajnie by było 🙂
    Pozdrawiam, dziewczyny

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    A swoją drogą na parapetówkę warto przynieżć ogóreczki i 0.5l 🙂

    kicitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    To prawda, takie rzeczy zawsze się przydają 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Bez tego każda parapetówka będzie nie kompletna, nawet jeżeli przytaszczymy ze sobą odkurzacz…hihi 😆

    belli10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    a tak, tylko gorzej jak się dostanie kilka takich samych rzeczy ;-))
    lista jest wskazana,,, a gożcie niech się głowią co i gdzie najtaniej kupić,,,
    takie czasy że trzeba myżleć kosztach,, kryzys panie dzieju,,,
    [usunięto_link]

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Niezły filmik… nie słyszałam o tym tanio.pl trzeba będzie przejrzeć. Musze kupić nowy czajnik bezprzewodowy i przejrzeć oferty mikrofal, bo u nas w pracy stara juz ledwo dyszy. Wysłużyła się 🙂

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Parapetówek czas:) jestem włażnie w takim wieku, że ciągle ktoż z przyjaciół jakąż organizuje 🙂 ostatnio zamawiałam dla swoich znajomych (włażciwie hurtem, bo miałam 3 takie imprezy pod rząd) akcesoria kuchenne: filiżanki do kawy, zaparzaczkę do herbaty, moździerz drewniany 🙂 aaa polecam stronę myin.pl, tam można znaleźć różne oryginalne rzeczy. Co do list, fajny pomysł, chociaż nikt z moich znajomych tego nie spraktykował i nie doszło do żadnej wpadki.

    belli10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    aa to współczuję tych wydatków,, ja z kolei jestem w trakcie urządzania się, czyli z tej drugiej strony,, szukam różnych sprzętów bo wczeżniej nic nie kupowałam,,,,i powiem naprawdę fajnie można porównać i zobaczyć na tanio.pl,, tylko teraz co wybrać ???

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    belli to sama przyjemnożć wybierać sprzęty do domu. Zależy czego Ci brakuje? Z reguły najwięcej jest do kupienia sprzętu AGD i to trochę uderza po kieszeni. Warte przejrzenia są np. kuchenka gazowa Amica, pralka Siemensa, lodówka LG z 5 letnia gwarancją, ekspress do kawy Gaggia i zmywarka Whirpol…zawsze coż można dokupić w trakcie mieszkania 😉

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Urządzałam parapetówę w zeszłym roku i tak naprawdę cieszyłam się z każdego prezentu. Okazało się zresztą, że wszystkie rzeczy w jakiż sposób udało się wkomponować w ogólną stylistykę mieszkania. Były jednak osoby, które pytały co chcielibyżmy dostać, wtedy otwarcie wymieniałam rzeczy, na jakich mi zależało. Myżlę, że to obu stronom ułatwia sprawę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Robicie parapetówkę? urządzacie mieszkanie?"

Przewiń na górę