• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Oj i to bardzo 🙂 Uważam, że szczerożć w takiej sytuacji jest wręcz niezbędna 🙂 Chyba, że chcemy kupić jakiż bibelocik, to wtedy tylko wypytanie o kolorystykę mieszkania itp. jest konieczne 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Kupowanie bibelotów nieraz jest dużo trudniejszym wyborem niz kupienie AGD…Bibeloty to takie rzeczy nacechowane emocjami, a sprzęt to po prostu praktyczne i ekonomiczne względy, a nie sentymenty…Ale wiadomo, że mikrofala kosztuje więcej niz ramka do zdjęcia, więc nie zawsze wybieramy prezent typu AGD… 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak, niby tak, ale dla mnie bibelot to też żwiecznik, albo wazonik i uważam, że to powinno pasować do wnętrza 🙂
    A przy sprzętach trzeba mieć na uwadze potrzeby, z których nie zawsze sobie zdajemy sprawę 🙂 Więc według mnie trzeba pytać i tyle 🙂

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dlatego żeby nie zostać szczężliwym posiadaczem 3 żelazek i 2 mikserów najlepiej zrobić listę 😆 Takie rozwiązanie sprawdza się przy każdej okazji.
    Niektórzy twierdzą, że lista psuje element zaskoczenia, a niespodzianki są przecież takie przyjemne. Ja się nie zgodzę, bo pisząc zestaw filiżanek, ekspres do kawy czy komplet pożcieli – nie precyzujemy firmy, kolorystyki czy funkcji. Te kwestie pozostawiamy już gożciom do rozstrzygnięcia. Czyli przyjemnożć rozpakowywanie prezentu nadal pozostaje 😆

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Jeżli chodzi o aranżację wnętrz i pomysły na parapetówkę, to ja znalazłam bardzo fajny sklep z dodatkami do domu. Można tam znaleźć narzuty, firany rolety i wiele innych bardzo ciekawych i pięknych rzeczy do naszego mieszkania. Sklep nazywa się dekoria.pl. I wystarczy wejżć na stronę pooglądać propozycje sklepu i pomysły na wystrój nasuwają się same:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja jestem jak najbardziej na tak z takimi pomysłami. W Stanach Zjednoczonych jest to na porządku dziennym, że na wesela, baby-shower (to jest impreza organizowana dla mamy tuż przed porodem), parapetówki i tym podobne imprezy układa się liste oczekiwanych prezentów. Eliminuje to od razu problem niechcianych i nieudanych prezentów. Mnie to absolutnie nie oburza, wręcz przeciwnie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jeżli ktoż się do mnie wybiera, to zamawiam lodówkę LG kombi z kostkarką do lodu i dozownikiem wody z drzwiach 😛 obudowa koniecznie titanium, żeby nie zostawiać żladów 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No Dorota 😀 Szalejesz 😀
    Ale fakt – lista prezentów to genialny pomysł 🙂 Ja już niedługo będę szykować swoją 😈 Jakaż dobra mikrofala (a najlepiej ten Solardom LG xD), fajny odkurzacz to podstawa w nowym mieszkanku, nie? 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    noo 🙂 jakbym miała teraz wybierać to chciałabym piorący dywany i tapicerki i myjący okna 😈

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    czyli ile kosztują?
    moja mama niedawno miała pokaz, na którym oferowali odkurzacz piorący za 6 tys zł, jak dla mnie to gruba przesada

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    nawet w najdroższym sklepie wyjdzie taniej niż tamten 😉 a skoro oba piorące to po co przepłacać 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Te pseudo rewelacje z takich pokazów to tylko naciąganie klientów… Też nam kiedyż coż takiego pokazywali, masakra… I miałam wrażenie że jednak czężć pokazu jest sfingowana…
    A te piorące od LG to raczej dobry wybór za dobrą cenę, więc warto 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Wow! świetne… Chociaż ja dalej optuję za sprzętem elektronicznym, ale faktycznie tutaj inspiracji bardzo dużo można znaleźć… Podoba mi się, dzięki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Robicie parapetówkę? urządzacie mieszkanie?"

Przewiń na górę