• Autor
    Odp.
  • ada70
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    pytanie stare jek swiat- co zrobic z tymi cholernymi rozstepami??wie ktos cos
    we Wrocku?

    asha2323
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej!
    no wlasnie…mam podobny problem. w 9 miesiacu ciazy moj brzuch sie zamienil w istne siedlisko rozstepow 🙁 z tego, co sie zdazylam zorientowac, mozna zrobic jakies zabiegi kolagenowe u kosmetyczki. tylko dlugo to trwa i chyba na efekty trzeba dlugo czekac. druga opcja to zabiegi laserowe(w specjalistycznych gabinetach). niby drozsze ale i skuteczniejsze. z tego. co zdazylam sie zorientowac,we wroclawiu jest kilka gabinetow, ktrore sie tym zajmuja. planuje sobie na dniach zafundowac te lasery, takze za kilka dni bedziesz miala info z pierwszej reki:)pzdr asha

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    A ja Wam powiem, że ostatnio rozmawiałam z kobietą po ciąży, która powiedziała mi że na zabiegi laserowe szkoda wydawać kasy bo nic nie pomagają. Z rozstępami już się nie pożegnasz jak wystąpią. Można je lekko wybielić ale to wszystko co można zrobić. To są uszkodzenia skóry.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Owszem,są to uszkodzenia skóy ale gdzież czytałam że odpowiednim kremem możan je zredukować. Nie można ich usunąć w całożci,oprócz tych zabiegów laserowych. Czy są skuteczne?? Wystarczy poczyac powyższe opinie.

    asha2323
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam ponownie:)
    No rzeczywiscie…lasery nie sa najtrafniejszym rozwiazaniem. najlepsze efekty przynosi mezoterapia iglowa (beziglowa jest ponoc mniej skuteczna).trzeba to robic jak najszybciej, jak te dranstwa sa jeszcze rozowe.umowilam sie na poniedzialek na 1 zabieg…zobaczymy jak to wyglada;)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    ja miałam rozstępy na piersiach – wybrałam się do apteki i miałam kilka preparatów do wyboru – wybrałam droższy z Vichy. Kazali na ulotce smarować kilka razy dziennie, w okreżlony sposób – a ja smarowałam kiedy mi się przypomniało i jak mi się posmarowało – nie działało. Więc wzięłam się w garżć i zaczęłam stosować sie przynajmniej do jednego zalecenia – ze sposobem smarowania – po ponad tygodniu zniknęły! uff sama byłam mocno zdziwiona

    ada70
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja jakoż się stosowałam do wszystkich zaleceń na ulotkach smarowideł i efektu uff nie zaznałam:( no chyba że w portfelu

    zonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja także borykałam sie z rozstępami po ciąży- miałam kilka pasów na bokach brzucha! Po schudnięciu były one jeszcze bardziej widoczne, miały dziwny kolor , nie stać mnie na zabiegi w drogich salonach upiększających, więc wybrałam się do apteki i kupiłam nie drogi krem polskiej firmy Floslek- specjalnie do tego celu przeznaczony- seria SLIMLINE – „intensywny krem żel na rozstępy” razem z folią wspomagającą te zabiegi. Już po kilku tygodniach widziałam efekt! Folią owijam się jak mam chwilę – czyli głównie w weekendy, ale smaruje sobie swój brzuch i boki po każdej kąpieli. Naprawdę polecam, nie droga firma a efekt mam naprawdę widoczny!

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    To racja, na własną rękę to trochę trudno i przede wszystkim w każdym przypadku to inaczej wygląda. Zapominajka , Pani doktor o której wspominasz pracuje zdaje mi się w klinice dr Sankowskiego, mam rację ?? Tam generalnie są żwietni specjaliżci.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    no to żwietna rekomendacja, poczytałam też trochę na ich stronie w necie, ciekawe naprawdę, i wiele praktycznych informacji znalazłam.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Mi takze wydaje się,ze najlepszym rozwiazaniem będzie udac sie do lekarza specjalisty. Ja na rozstepy stosowałam kilka rodzajów kremów oraz balsamów,jednak żaden nie byl skuteczny.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Mi takze wydaje się,ze najlepszym rozwiazaniem będzie udac sie do lekarza specjalisty. Ja na rozstepy stosowałam kilka rodzajów kremów oraz balsamów,jednak żaden nie byl skuteczny.

    Bo one są tylko pomocne podczas leczenia.I mogą co najwyżej je wybielić.Zabiegi dają wiele w szczególnożci najnowoczeżniejsze.

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    hej ! musicie mi koniecznie cos doradzic.. zastosowalm kuracje odchudzajaca i naszczescie udaną, schudłam 10 kg, ale zostaly mi takie paski na skorze, chyba to rozstepy aczkolwiek nie wiem, co sie wogole na to stosuje? krem, czy olejki? napinajce czy nawilzajce?

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    hej ! musicie mi koniecznie cos doradzic.. zastosowalm kuracje odchudzajaca i naszczescie udaną, schudłam 10 kg, ale zostaly mi takie paski na skorze, chyba to rozstepy aczkolwiek nie wiem, co sie wogole na to stosuje? krem, czy olejki? napinajce czy nawilzajce?

    hej, to pewnie rozstępy. To żwiństwo powstaje w przypadku tycia i chudnięcia również. To podobno brak kolagenu w tkance łącznej. Ty odchudzając się ( na marginesie GRATULUJE WYNIKU!!!!!!!) powinnaż równoczeżnie dbać o skórę. Dobre będą i nawilżające i napinające. Seria której ja używam ( opisałam kilka postów wyżej) fajnie i napina i nawilża. Olejków osobiżcie nie lubię bo nie nawilżają skóry a moją wręcz podrażniają. No i masaże….masaże….masaże i jeszcze raz masaże. Powodzenia!

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Rozstępy powstają w wyniku np. szybkiego rożnięcia, grubnięcia itd. 90% nastolatek ma rozstępy. Ciekawa jestem jak jest ze statystykami jeżli chodzi o dojrzałe kobiety. Wydaję mi się że z walką z rozstępami jest jak z walką z cellulitem. Na chwilę pomaga i później wraca. Dobrą dosyć firmą jest Vichy. Pewnie mają jakąż serie do walki z rozstępami. A może wynaleźli już jakież masaże jak w przypadku cellulitu, gdzie pod naciskiem likwiduje się grudki cellulitu, warto się dowiedzieć/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rozstepy"

Przewiń na górę