• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Jeżli macie ochotę, opowiedzcie coż o różnych humorystycznych, pogodnych, czy nawet żmiesznych sytuacjach i słowach związanych z seksem “ z własnego dożwiadczenia lub zasłyszanych od innych. Dobre poczucie humoru “ uważam “ nie zawadzi nigdzie, także w sypialni 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ogolnie srednio bubie wpuszczac innych pod wlasna pierzyne…
    na szczescie moj mezczyzna tez nie wypisuje takich pierdol na forach internetowych.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Czasami zdarzy się powiedzieć do żmiesznego… ale nie mogę sobie przypomnieć co dokładnie 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ogolnie srednio bubie wpuszczac innych pod wlasna pierzyne…
    na szczescie moj mezczyzna tez nie wypisuje takich pierdol na forach internetowych.

    Może masz i rację, Parvati, dlatego trochę przerzedziłem moje ˜pierdoły w pożcie wstępnym^, by nikogo nie razić 🙄 Ach, wiesz, nie zawsze człowiek potrafi włażciwie ocenić, co też to pasuje na fora internetowe.

    Niemniej sądzę, że fajnie i pożytecznie jest pogadać o ˜humorze w sypialni, przynajmniej jakoż tak oględnie. Po prostu myżlę, że wżciekle poważne traktowanie seksu, zawsze i wszędzie, zabiera mu sporo radożci i autentyzmu. Nie uważasz, że coż w tym jest 😉 ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tu nie chodzi o traktowanie seksu wsciekle powaznie.
    ani o to, ze twoj general kogos razil.

    bynajmniej nie o to.

    raczej o fakt, ze nie kazdy ma ochote wpuszczac forumowiczow do lozka i opowiadac im o swoim zyciu seksualnym. ja swoje dziele tylko z jedna osoba i nie mam ochoty ttego zmieniac.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    raczej o fakt, ze nie kazdy ma ochote wpuszczac forumowiczow do lozka i opowiadac im o swoim zyciu seksualnym. ja swoje dziele tylko z jedna osoba i nie mam ochoty ttego zmieniac.

    Parvati, co Ty mówisz? Cały dział 'My i Oni” tutaj jest nieustannym 'wpuszczaniem do łóżka’: masturbacja, pierwszy raz, trójkąty erotyczne i weź sobie doczytaj resztę… Dlaczego 'seks z humorem’ miałby zabierać prywatnożć i stanowić niedyskrecję?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    raczej o fakt, ze nie kazdy ma ochote wpuszczac forumowiczow do lozka i opowiadac im o swoim zyciu seksualnym. ja swoje dziele tylko z jedna osoba i nie mam ochoty ttego zmieniac.

    Parvati, co Ty mówisz? Cały dział 'My i Oni” tutaj jest nieustannym 'wpuszczaniem do łóżka’: masturbacja, pierwszy raz, trójkąty erotyczne i weź sobie doczytaj resztę… Dlaczego 'seks z humorem’ miałby zabierać prywatnożć i stanowić niedyskrecję?

    ale ja nie pisze w dziale „my i oni” o moim zyciu seksualnym.

    jesli ktos lubi sie dzielic swoim zyciem seksualnym na forum, niech to robi.

    ja nie zamierzam.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ale ja nie pisze w dziale „my i oni” o moim zyciu seksualnym.
    jesli ktos lubi sie dzielic swoim zyciem seksualnym na forum, niech to robi.
    ja nie zamierzam.

    Nie no, w porzo, Parvati – nie zamierzasz, to nie napiszesz, gdzie problem..

    Ja widzę sporo osób, którzy się tu takimi sprawami dzielą, więc może skorzystają.
    A jak nie, temat wygażnie i już – co się przejmać?

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    ja też nie rozumiem co kogo obchodzi czy parvati będzie tutaj pisać, czy nie… naprawdę, możemy żyć bez Ciebie!

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja też nie rozumiem co kogo obchodzi czy parvati będzie tutaj pisać, czy nie… naprawdę, możemy żyć bez Ciebie!

    Wyraziła tylko swoją opinie 🙂
    a mi nadal się nie może przypomnieć ani jeden żart… może dlatego że dziż mam zły dzień :/

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    nie neguję tego, że każdy może wyrazić swoją opinię..
    po prostu nie rozumiem jej nagłażniania tego, że nie będzie się wypowiadać w danym temacie.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Lubi być w centrum uwagi 🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Dużo humoru kojarzy mi się z oralną czężcią tej sfery życia :). Dużo humoru.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    u mnie podobnie.Bywa żmiesznie gdy przy seksie oralnym, gdy to on jest stroną czynną, wdmuchnie we mnie troche powietrza. Co się później dzieje, możecie sprawdzić sami 😛

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    wdmuchnie we mnie troche powietrza.

    Podobno to jest nie zdrowe :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks z humorem"

Przewiń na górę