• Autor
    Odp.
  • blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Uważam, że takie produkty nie działają. Chyba że jesteś bardzo młoda i po prostu chcesz leciutko ujędrnić piersi…Jeśli jesteś starsza albo np. jesteś po ciązy to jest to naturalna sprawa, że biust jest mniej jędrny i uniesiony. Zastanawiałas się nad operacja piersi? Ja taką sobie zafundowałam po urodzeniu drugiego dziecka i nie żałuję. Biust wiekszy, lekko podniesiony (chcialam uzyskac naturalny efekt) i jest ekstra. Poczytaj sobie o implantach mentor,wlasnie na nie sie zdecydowalam. Maja niski odsetek powiklan, a producent daje dozywotnia gwarancje. To mnie uspokoilo i sprawilo, ze przestalam stresowac sie operacja. 🙂

    Paulina Maciejewska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    U mnie kondycja biustu się zmieniła po chorobie, długo potrzebowałam czegoś co pomoże mi uporać się z suchą skórą piersi i brakiem sprężystości, na którymś z for trafiłam właśnie na ten krem frashe, no i faktycznie po kuracji mój biust poprawił się, piersi są jakby „pełniejsze”, bardziej miękkie w dotyku.. ogólnie polecam, chociaż cena nie należy do tych „drogeryjnych”…

    Paulina Maciejewska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    🙂

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jestem w szoku że wierzycie w takie rzeczy, niestety biust mamy naturalnie taki jaki mamy i nic nie pomoże prócz zabiegów. Ale teraz te operacje są też bardziej przystępne, tylko grunt żeby dobrego specjalistę znaleźć. Moja koleżanka na przykład w Dermedzie w Łodzi u doktor Żukowskiej robiła, wszystkie badania miała, konsultacje – tak to powinno wyglądac

    konik_polny_86
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    gadanie jakich malo, ze niby tylko pomoze operacja plastyczna. ja jakos smaruje piersi frashe, robie sobie masaże, olejuje, nakładam maseczki, ćwicze i dbam o diete. najgorsze sa zimne kapiele, ale… fakt jest taki, ze jak sie chce i sie stara to biust pojdzie do gory. sama jestem po karmieniu i takie biadolenie strasznie denerwuje i demotywuje. zwlaszcza, ze ja jestem dowodem, ze nie trzeba się ciąć by mieć ładny biust.

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Uzywam frashe od jakiś 2 miesięcy, więc to nie jest pewnie jakiś szczyt w wyglądzie piersi, ale widzą już różnice przy wmasowaniu tego kremu i dodatkowym ćwiczeniu. 🙂 Mam nadzieję, ze będzie tylko lepiej. Co prawda biust tak jak ktoś wspominał magicznie nie urośnie po tym kremie, ale na pewno staną się one pełniejsze i kształtniejsze.

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a skąd dokładnie się to frashe kupuje? szukałam w naturze i innych drogeriach i klops… ;/

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    albo allegro albo oficjalna strona frashe – niestety jeszcze stacjonarnie nie ma z tego co sie orientuje ;/

    siwyjez
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kochane, nie wierzcie w żadne zapewnienia producentów kosmetyków co do zwiększenia biustu za pomocą ich preparatów. Żaden kosmetyk nie da wam tego efektu. Jest to niemożliwe do osiągnięcia, zarówno pod względem biologicznym, jak i odnosząc się do potencjalnego składu takiego preparatu. Wszelki kosmetyk przeznaczony do skóry biustu, może oddziaływać na nią tylko powierzchniowo, wpływając na wygładzenie struktury skóry, nawilżenia, zwiększenie jej jędrności bądź zredukowania rozstępów. Ponadto żaden kosmetyk nie zadziała jeśli nie będziemy go stosować regularnie oraz jeśli nie będziemy prowadzić zdrowego trybu życia.

    Czytajmy również dokładnie składy preparatów – obecnie nie istnieje żaden składnik o potwierdzonym klinicznie działaniu powiększającym biust!

    Pozdrawiam was wszystkie!

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ale nikt nie pisze że tutaj nagle biust urośnie z A do D.. bardziej że jest kształtniejszy, jędrniejszy itd. poza tym faktycznie powiększa trochę biust ale nie jakoś monstrualnie. Poza tym bez ćwiczeń, masażu i pielęgnacji to frashe nic samo z siebie nie zrobi, chociaż poprawia stan skóry baaaaardzo mocno. nie ma co negować tylko lepiej sprawdzić 🙂

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    macie może całe inci tego kremu? szukam i nic nie mogę znaleźć ;/

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    INCI: Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, D-panthenol, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Ceramide AP, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Paradisi Peel Oil, Pelargonum Graveolens Oil – masz na oficjalnej stronie kosmetyku. poza ty  masz wszystkie sposoby używania, ostrzeżenia etc.

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Cudów nie ma, można najwyżej ujędrnić. Tutaj mogę polecić Serum Perfect bust.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    No właśnie, raczej może ujędrnić skórę na piersiach, ale nie widzę możliwości, żeby je w ten sposób powiększyć. W grę wchodzi tylko operacja plastyczna i tu ważne, żeby wykonać ją w dobrej klinice (ja polecam dr Annę Olender).

    gelinka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kremy są nie skuteczne jak ci zależy poszukaj takich tabletek z USA Breastfem to jest naturalny specyfik z ziołami działającymi na estrogeny, zupełnie żadnych skutków ubocznych a mi udało się powiększyć biust z rozmiaru miseczki bardzo małego B na średnie C

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Serum na powiekszenie biustu"

Przewiń na górę