• Autor
    Odp.
  • finkka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzięki biorę 3 tydzień i już widzę różnicę to chyba działa :)))

    maliwia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mam koleżankę co po karmieniach i 3 porodach miała właśnie taki obwisły biust. Poddała się operacji podniesienie piersi  w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. No efekt super,zazdrozczę

    papaya
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    brałam Breastfem ocena 7/10

    Adeka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    trochę na pewno podziała

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Rzeczywiście może kosmetyki do biustu nie spowodują skoku z miseczki A  na D, ale biust mogą spokojnie ujędrnić czy poprawić kondycję skóry w tych delikatnych miejscach. Ja używam zwyczajną Soraya Body Diet i widać efekty.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Sama się zastanawiałam czy istnieje jakiś kosmetyczny „Gral” na powiększenie biustu oprócz oczywiście zabiegów plastycznych 🙂

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jedynie co możemy zrobić w kwestii biustu to ujędrnić jakimiś kremami, jeszcze nigdy nie stosowałam ale widzę że z roku na rok nieco skóra traci jędrność. Myślę, że mnie to nie ominie i kupię niebawem jakiś specyfik.

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Drogie dziewczęta nie ma to jak Tołpa Dermo Body Bust perfekcyjnie ujędrnia biust i dekolt. Są teraz mega promocje na notino, ja bym jeszcze dorzuciła jakiegoś scruba i biuścik zyska nowe oblicze…oczywiście to lepsze.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A ja mam trochę inny problem, mam duży biust zwiotczały po karmieniu, może polecicie jakieś kosmetyki na mój problem ?

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jak mogę coś zasugerować w temacie biustowym to ja odkryłam krem Ziaja Multimodeling, kupiłam go na notino w dobrej cenie i bardzo mi pomógł przywrócić jędrność. Dorzuciłam jeszcze ćwiczenia ciężarkami i jest już dobrze z moim biustem.

    mariavick
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    właśnie skończyłam kurację 4 miesiące tymi Breastfem i o dziwo jest efekt. Jeden rozmiar więcej stanika. Ciekawe jak długo się to utrzyma?.

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wow, nie wiedziałam, że istnieje takie serum. Czy ona naprawdę pomaga?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Serum na powiekszenie biustu"

Przewiń na górę