• Autor
    Odp.
  • Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    @Mar+A wrote:

    a ja nie mam nic preciwko zabawy w te dni i robimy to:D:D:D

    to jest po prostu kwestia gustu. czuje w te dni pewien dyskomfort i nie przełamie się. Są osoby którym to przeszkadza a są osoby którym nie 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Tampon w trakcie seksu? To jakis horror 👿

    esmeraldaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ani ja, ani mój partner nie mamy nic przeciwko na zabawy erotyczne w tych dniach. Muszę Wam powiedzieć…że to własnie podczas nich ja mam największą ochotę na seks. ;))

    esmeraldaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    P.S. Ale oczywiżcie bez tamponu ;p

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    na początku też nie chciałąm się wtedy kochać, w te dni, ale teraz to dla mnie bez znaczenia 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja bym sie bala, ze jak chlopak zrobi glebsze pchniecie, to ze tampon moze mi cos uszkodzic w srodku 😕 Albo, ze urwie sie sznureczek i tampon zostanie gleboko we mnie 😕 Nie chce nawet o rym myslec….
    Podczas okresu nie trzeba sie kochac, mozna zrobic sobie nawzajem dobrze raczka 😛 I orgazm jest u obu partnerow, bez niepotrzebnego brudzenia sie krwia…
    Seks moze poczekac te 6-7 dni w koncu 😉 I wtedy mozna sie nim cieszyc na maxa, bez zadnych oporow i wstydu.

    Znam pare, ktora przezyla swoj 1 raz /ona byla dziewica/ podczas okresu, bo byli pijani i jakos ich tak naszlo i powiem wam, ze facet zle to wspominal, pelno krwi, no masakra…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Dla mnie ta krew i tym podobne rzeczy ktore wyplywaja z kobiety byly by krepujace…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Och ==”
    Jak dla mnie za dużo by było z tym problemów… Po pierwsze podczas okresu jest zwiększone ryzyko zakażenia itd., po drugie mój okres jest baaardzo bolesny i ograniczam wszelkie wysiłki do minimum (więc seks tym bardziej nie wchodzi w rachubę), poza tym co z kwestią nawilżenia? (przecież jest bardzo, hmm, sucho!) Rozumiem, są specjalne żrodki, ale po co sobie tak komplikować życie? Poza tym, nie wiem, czasem wydaje mi się, że jestem bardzo otwarta na innowacje w seksie, a czasami, czytając włażnie o tych tamponach, lizaniu butów itd., wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że jestem strasznie konserwatywna w porównaniu do innych o_O

    kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    seks z tamponem?
    to jakiż koszmar chyba…
    w życiu nie spróbuje

    BLEAH

    przecież coż może się stać kobiecie przy mocniejszym pchnięciu 😐

    nie chcę sobie tego nawet wyobrażać
    fuj

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Lepiej nie próbuj seksu z tamponem, ja mam złe dożwiadczenia. Troche za dużo wypiłam i zapomniałam o nim a po sosunku nie mogłam go wyciągnąć bo snureczek został wepchnięty do żrodka, musiałam głęboko palce wsadzać zeby go wyciągnąć 🙁

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    sex z tamponem 😐 cos strasznego domyżlam sie jak w ogole można to robic brrr;/

    a co do sexu w te dni to ja wlasnie wtedy mAM najwieksza ochote:D:D i nam nieprzeszkadza ten okres:) fakt faktem ze bez wczesniejszego prysznica tuz przed sie nie obejdzie:)

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    ja tez mam duuuza ochote podczas okresu…. . ..tzn. pod koniec ! 🙂

    …w pierwsze dni zdycham 😡 , krew sie leje 😈 – wiec nie ma szans … 🙁 😈

    ( na pewno nie polecalabym sexu z tamponem w srodku…. … ale juz pod koniec miesiaczki , zwlaszcza krotko po wyjeciu tamponu mozna sobie poszalec… ..czemu nie ? 😛 )

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dziwne to troche… kulki owszem:P ale tampon 😯 hmm. moj misio nie ma nic przeciwko kochania i pieszczenia sie gdy mam okres ale z tamponem to raczej odpada zawsze go wyciagam jak sie kochamy 😳

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex z tamponem."

Przewiń na górę