sklepy internetowe ze sprzętem komputerowym

  • Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    pytanie: czy ktoż kupował sprzęt komputerowy (cały kompletny komputer) w takim sklepie?

    pytam, bo zamierzam sobie sprawić jakież cudeńko, ale ceny w sklepach „stacjonarnych” za kompa dokładnie takiego samego są o kilkaset zł wyższe niż w internetowych. dotąd zawsze kupowałam tylko podzespoły na allegro, ale koleż u którego kupowałam nie zajmuje się składaniem gotowców.

    chodzi mi tylko o pewny sklep, w którym nie ma bubli, w żrodku nie znajdę czegoż innego niż sklep obiecywał, no i oczywiżcie chcę też pewnożci że komp do mnie dotrze 😀

    jakbyżcie mieli zarówno pozytywne jak i negatywne dożwiadczenia, proszę o odzew. 😉

    arrows
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    powiem Ci tak: poszukaj na skapcu lub ceneo (ja chetniej korzystam ze skapca) – tam znajdziesz obok najtanszych ofert ze sklepow internetowych także opinie ludzi. Oraz możesz znaleźć sklep ze swojego regionu, w którym zamówisz przez interenet, a odbierzesz np. osobiżcie. I wychodzi taniej.
    Powodzenia

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie no, spoko. takich lektur to ja mam już po kokardę. liczę na to, że może ktoż ma jakiż zaufany/bardzo zaufany sklep tego typu. 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    napisz do mnie na gadu
    [usunięto_link]
    to trona kolegi.. jego sklep napisz na gadu powiem ci wiecej 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hm… gadu nie posiadam i raczej nie zamierzam… jeżli nie można pisać otwarcie na forum, poczekam na odblokowanie wiadomożci prywatnych.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Kilka razy zdarzyło mi sie kupic w sklepie internetowym Vobis.Wszystko było szybko i sprawnie a sprzet nie zawiodł.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    vobis-marka dla burżujów… nie żebym miała coż przeciwko… jak ktoż lubi przepłacać to jego sprawa 😉

    a tak na poważnie… komp już kupiony, okazało się że brat wykładowcy mojego brejdaka zajmuje się sprzedażą kompów-i to na miejscu. mogłam pomacać, wybrać, pieniądze z łapki do łapki. i szczerze mówiąc, jestem mega-hepi.

    a teraz razem z brejdakiem rozglądamy się za laptopkiem dla naszego kolejnego brejdaka, który z różnych przyczyn sam się rozejrzec nie może.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    vobis-marka dla burżujów… nie żebym miała coż przeciwko… jak ktoż lubi przepłacać to jego sprawa 😉

    a tak na poważnie… komp już kupiony, okazało się że brat wykładowcy mojego brejdaka zajmuje się sprzedażą kompów-i to na miejscu. mogłam pomacać, wybrać, pieniądze z łapki do łapki. i szczerze mówiąc, jestem mega-hepi.

    a teraz razem z brejdakiem rozglądamy się za laptopkiem dla naszego kolejnego brejdaka, który z różnych przyczyn sam się rozejrzec nie może.

    Moze i jest troszke drozej ale mnie i tak zdarza sie kupowac tam jakies rzeczy z promocji które własnie mnie interesuja a w innych sklepach kupiłabym taniej.Teraz np.kupiłam ramke ruchomą na Dzień Dziecka dla chrzesniaka.

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    vobis-marka dla burżujów… nie żebym miała coż przeciwko… jak ktoż lubi przepłacać to jego sprawa 😉

    to zalezy jak sie trafi i czego sie szuka, bo kupilam tam kiedys drukarke HP, po cenie, ktora byla chyba najnizsza ze wszystkich przegladanych ofert 🙂

    co do innych sklepow do ktorych mam zaufanie: komputronik i proline. nigdy nie bylo problemu z dostawa, ani z ewentualna wymiana sprzetu 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a co ja się ostatnio dowiedziałam… na stronce www jednego z sieciowych sklepów rtv/agd są kompy i podzespoły… (a w sklepach stacjonarnych jest wszystko, tylko nie kompy…). zamawia się przez stronę www, i albo dostarczają do domu (wtedy wysyłka dwie dychy), albo… wskazujesz sklep, gdzie towar odbierzesz… wtedy za friko wysyłka, a za towar płaci się przy odbiorze… takim sposobem, 140zł za twardziela, zamiast gdzie indziej 180-230zł w zależnożci od sklepu…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link]żna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    vobis-marka dla burżujów… nie żebym miała coż przeciwko… jak ktoż lubi przepłacać to jego sprawa 😉

    to zalezy jak sie trafi i czego sie szuka, bo kupilam tam kiedys drukarke HP, po cenie, ktora byla chyba najnizsza ze wszystkich przegladanych ofert 🙂

    co do innych sklepow do ktorych mam zaufanie: komputronik i proline. nigdy nie bylo problemu z dostawa, ani z ewentualna wymiana sprzetu 🙂

    Masz racje, dlatego ja czesto korzystam z promocji.Teraz widziałam a’propo Vobis ze jest promocja wakacyjna i mozna naprawde w dobrej cenie kupic aparat cyfrowy.

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja robiłam zakupy komputerowe (laptop i myszka a drugi raz drukarka) na Agito.pl – sklep całkiem przyzwoity bo ceny przystępne, kurierzy szybcy i mili, no więc chyba godny polecenia. Innych sklepów nie znam, ten wybrałam bo mi wybiło na ceneo jako 4 od góry, a miał najwięcej opinii.

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    w dobrej cenie jak w dobrej 😉 bo te promocje to czasem są na równowadze z normalnymi cenami w sklepach niż cenami promocyjnymi 🙂 dlatego jak szukać taniego sklepu to najlepiej przez ceneo

    moniksex
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja mam pojęcie o komach i sama skladam 😛

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak sama składasz to plus dla Ciebie 🙂 a może mi polecicie jakiż laptop do grafiki ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklepy internetowe ze sprzętem komputerowym"

Przewiń na górę