• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    oj uwierz są maniacy, którzy przesadnie dbają o swoją sylwetkę, więc nawet łyżeczka cukru nie przejdzie 🙂 ja jednak nie jestem w stanie zrezygnować z kawy i herbaty bez cukru, więc u mnie akurat sprawdził się ksylitol. który na szczężcie w porę odkryłam.

    filuska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja proponuję ksylitol lub stevię. Oczywiżcie ksylitol smakuje idealnie wywołuje niesamowite uczucie żwieżożci, ma działanie bakteriobójcze, zapobiega próchnicy itd. Jego wadą jest cena… Stevia- naturalna rożlina mega słodka. Osobiżcie używam w pudrze „Zielony listek” Na allegro można kupić nawet za niecałe 13zł więc gitara. 1łyżeczka stevi=3łyżeczki cukru. Ogólnie ma lekki posmak. Ciężko okreżlić mi jaki, ale kwestia przyzwyczajenia. Nadaje się również do wypieków.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja kupuję ksylitol Sante za ok. 12 zł. Można zajrzeć na ich stronę gdzie jest również sklep. Smakuje mi znacznie bardziej niż stewia. Nie ma takiego nieprzyjemnego posmaku…

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Kurcze ja zawsze unikałam słodzików, miałam wrażenie, że gorsze to niż cukier dla organizmu choć może teraz są jakież lepsze.

    malyszon1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    większożć słodzików jest produkowana syntetycznie, aspartam jest toksyczny więc należy omijać go szerokim łukiem, inne nowe nie do końca są przebadane, więc cukier w rozsądnych dawkach jest najbezpieczniejszym wyborem moim zdaniem

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jedyna forma dosładzania, która sprzyja odchudzaniu i ogólnie zdrowiu to słodzenie miodem. Jednak jedna łyżka cukru do kawy czy herbaty dziennie, nikogo jeszcze nie zabiła – grunt to umiar 🙂

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " slodzik czy cukier?"

Przewiń na górę