śLUB I BYŁA – iżć??

  • Autor
    Odp.
  • madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam,
    może tutaj ktoż pomoże 🙂

    Mój luby został zaproszony do swojego kolegi ze szkolnych lat na żlub i wesele, (oczywiżcie z osobą towarzyszącą). I teraz pojawia się problem:
    przyszła panna młoda przyjaźni się z była dziewczyną mojego chłopaka i również ona została zaproszona. Może wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że ich rozstanie było z mojego powodu – byłam „tą drugą” i zburzyłam ich 5-letni związek. Sami znamy się ponad 2 lata. Nigdy jej nie widziałam ani nie rozmawiałam z nią, ale wiem że nie ma o mnie dobrego zdania (logiczne:/).
    Robert zastanawia się czy zostaniemy na weselu i rozumiem to, ale z drugiej strony wiem, że chciałby być też na przyjęciu u swojego przyjaciela.
    Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Nawet jak sam pójdzie będę robiła mu pewnie wyrzuty, że był beze mnie…. Wiem, że wybrał mnie, ale czuję się w jakiż sposób „zagrożona”. Od dnia zerwania nie rozmawiali ze sobą, a między nami nie układa się teraz najlepiej i cała sytuacja jest dla mnie stresująca. Wiem, że ona wiele dla niego znaczyła, w końcu to jego pierwsza miłożć. A moja obecnożć w tym przypadku jest chyba też nie na miejscu… mam bardzo sprzeczne myżli.

    Może ktoż miał podobny problem? 🙂
    i czekam na wasze zdanie i opinie

    ps. bardzo fajne forum
    pozdrawiam wszystkich użytkowników

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm.. według mnie powinniżcie iżć oboje.. to jest dzień młodej pary..

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Też myżlę, że powinniżcie iżc razem. Przecież to żlub kolegi. Ona też może byc z kimż. W końcu minęły już dwa lata od ich rozstania. Wiadomo, że sentyment jakiż mogą czuc do siebie. Ale przecież on jest teraz z tobą, to Ciebie darzy uczuciem. Ona to przeszłożc. I pamiętaj: nie wolno dawac Ci za bardzo znac, jak będziesz zazdrosna 🙂
    Masz iżc i dobrze się bawic!! 🙂 🙂

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    bardziej niż zazdrożci obawiam się nieprzyjemnych spojrzeń, porównywania i obgadywania.

    To moja wina, że nie są razem, maja wspólnych znajomych, a ja jestem „obca” (parę osób poznałam, ale nie wiem czy sprawiłam dobre wrażenie).
    Boję się konfrontacji z nią 🙂 mam nadzieję, że nie wyskoczy na mnie z pazurkami 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja bym poszła, bo inaczej byłabym strasznie zazdrosna. Masz prawo byc szcężliwa nawet jeżli rozbiłaż ich związek.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Masz prawo byc szcężliwa nawet jeżli rozbiłaż ich związek.

    Dokładnie. Miej gdzież to co mogą myżlec i mówic inni. Przecież kochacie się i to jest najważniejsze 🙂
    Ona to przeszłożc. Teraz i ona i Twój chłopak mają swoje życia. I w dodatku w jego życiu jesteż ty 🙂

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    wiem wiem wiem 😀
    wybrał mnie 🙂 , ale zazdrożć o byłą zawsze jest

    tylko jak mam się zachować będąc na żlubie?

    olać ją? nie zwracać uwagi na nią?

    będzie bardzo „gęsta atmosfera”, a ja jestem bardzo wybuchowa i emocjonalna i obawiam się, że mogę się nie opanować jak wyniknie jakaż sytuacja która mi się nie spodoba

    i na 100% będę ją obserwowała – mój chłopak mało o niej opowiadał, a mnie zżera ciekawożć jaka jest – to normalne prawda?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Przywitać się, dalej ignorować i żwietnie się bawić:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    przedstaw sie… i nie wracaj do tego co było.. użmiechaj sie itp..
    ja bym poszła na to wesele.. z podniesiona głowa i z użmiechem na twarzy 😉

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    A nie zżera Cię ciekawożć, jak ona wygląda, jaka jest itd.? Ja bym poszła, będzie wesele, dużo ludzi, niekoniecznie musicie siedzieć obok siebie, a jak wyjdzie jakaż chała, to zawsze możecie wrócić do domu, po złożeniu życzeń itd. Ja bym na pewno poszła 😈

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    wiem jak wygląda 🙂

    dochodzenie było
    sprawdziłam na gronie.net u znajomych mojego chłopaka
    😈

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Również poznałam byłą mojego chłopaka i nie było tak zle. Też się bałam, ale z własnego dożwiadczenia wiem, że jednak stara miłożć rdzewieje. Oni już nic do siebie nie czują, nie musisz czuć się zagrożona. I nie obwiniaj się za to, że coż się między nimi rozpadło, Ty byłaż tylko pretekstem. Nie miej wyrzutów sumienia, to on jak już powinien je mieć, bo to on z tamtą zerwał.

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    to ja jestem uważana za „tą co rozbiła związek”

    chciałam przedstawić sytuacje i wygląda to tak:
    rozstali się w nie najlepszych relacjach (znam Go ponad 2 lata, a On rozstał się z nią definitywnie ciut więcej niż 1,5 roku temu)
    i od tego czasu nie widzieli
    raz mu tylko napisała sms-a (jedyny o którym wiem), w którym wspomniała o mnie i użyła obraźliwych słów 😕
    i dlatego mam wątpliwożci co to pójżcia na ten żlub

    ale każdy radzi by iżć, więc zastosuję się pewnie do tego co piszecie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja bym sie nad tym zupelnie nie zastanawiala: wesele to wesele. niby z kim mial by pojsc moj facet jak nie ze mna? poza tym bylismy razem na wielu imprezach, na ktorej byla jego byla dziewczyna. nawet na jej slubie. i bardzo ja lubie. jest ladna, madra i fajna.

    pytasz, jak masz sie zachowywac i czy ja olac…
    jestes w wieku gimnazjalnym?
    bo jesli jestes starsza, to te pytania…wybacz…nie swiadcza o tobie zbyt dobrze. na weselu je sie, pije i tanczy, gdy muza choc troche podejdzie. tyle. nic wiecej nie trzeba robic niezaleznie od tego, ile bylych twojego faceta jest obecnych na sali.
    a to czy ja olac…jak to olac? po cholere?
    moze ona ma ciebie i twojego faceta dawno gdzies? albo ma wiecej klasy niz ty i nie zastanawia sie, czy cie olac, ale po prostu podejdzie sie przywitac? nie martw sie: moze jest dobrze wychowana i ona bedzie wiedziala, jak sie zachowac, skoro ty masz z tym niesamowwity problem.

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nigdy nie byłam w takiej sytuacji
    i nie wiem jak się zachować

    ona na pewno do mnie nie podejdzie – zniszczyłam jej związek, a ona była w nim zakochana,
    gdyby było inaczej nie pytałabym się co robić

    wesele jest w małym gronie, każdy ją zna i nie chciałabym czuć się jak „intruz”.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " śLUB I BYŁA – iżć??"

Przewiń na górę