smutna prawda o cellulicie?

  • Autor
    Odp.
  • Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Hej. Przede wszystkim pozdrawiam wszystkich jako nowa uzytkowniczka!

    Przeczytalam ostatnio, ze wlasciwie to tak naprawde zlikwidowanie cellulitu graniczy z cudem o ile w ogole jest to mozliwe nie zaleznie od tego co probuja nam wmowic reklamy i kosmetyczki.
    Co o tym sadzicie? Udalo wam sie kiedys tak naprawde zredukowac lub calkowicie zniszczyc to paskudztwo?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    mi się nie udało, ale przestałam się przejmować. polecam artykuł dla tych, co ciągle z nim walczą [usunięto_link]

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Kurcze, widze ze albo wszystkie macie gladkie pupcie, albo zadna z was nie probowala, albo zadnej sie nei udalo.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    bo to trudne zwalczyć cellulit 🙁 tak naprawdę to skuteczne są zabiegi w salonach kosmetycznych, a i tak nie wszystkie

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Czyli caly wysilek na marne. Dolujace to troche.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Kiedyż gdzież na jakimż forum widziałam zdjęcia dziewczyn które się zmagały z cellulitem,wklejały co parę miesięcy fotki i naprawdę było widać poprawę.U jednych mniejszą,u innych większą,ale potem przy zestawieniach fotka z początku i efekt końcowy szczena mi opadła także myżlę,że się da to zwalczyć,jak nie całkiem to chociaż w dużej mierze.Tylko one działały naprawdę kompleksowo-zdrowa dieta,duzo ruchu,masaze,kremy a takze jakież specyfiki od żrodka typu inneov.I to wszystko systematycznie przez pare miesiecy,a nie na pół gwizdka.Trzeba sporo samozaparcia,ale dla takich efektów myżlę,ze warto.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dobrze Czersi pisze: nie wystarczą same kremy i zabiegi-choćby nawet i najdroższe i najlepsze-aby na stałe pozbyć się cellulitu i uniknąć jego nawrotów trzeba działać kompleksowo: trwale zmienić nawyki żywieniowe,polubić się z systematycznym ćwiczeniem,codziennie się masować i wyeliminować czynniki wywołujące cellulit między innymi zakładananie nogi na nogę,długotrwałe opalanie a już tym bardziej smażenie się w solarium,moczenie się w gorącej wodzie,nadmiaru tłuszczu w diecie itd,itd…

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja to wszystko wiem. Ja sie tylko pytam czy ktorejs z was sie udalo.

    kangur
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja walczę :).
    Dobry żrodek do masażu + bieżnia z podciżnieniem (vacu fit) + inneov…
    Zobaczymy czy się uda-

    dodam, że jestem raczej szczupła, ale cellulit mam spory. Chciałabym przynajmniej złagodzić jego objawy, liczę na sukces:).

    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w walce 🙂

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    a w ogole to zauwazylam teraz ze jest specjalny dzial o cellulicie wiec jak ktos to moze to przenies to bedzie super.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Przestrzegam przed tak sceptycznym myżleniem cellulit można zlikwidować, chociaz przyznaję, że nie bez kłopotu. Niestety kuracja musi potrwać i wymaga od nas zaangażowania – cudowne kremy obiecujące efekty po 1 miesiacuc zadko biedy działają same. Dlatego polecam kuracje łączone – a szczególnie skuteczny w tym przypadku jest masaż – chińską bańką lub klasyczna endermologia. Tylko tak możliwe jest rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz wydalenie złogów komórek tłuszczowych z organizmu;)

    ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Kremy dostępne w sklepach nic nie zmieniają. Trzeba zmienić tryb zycia, sposób odżywiania… Pomagają też zabiegi, ale profesjonalne np. w SPA- ja ostatnio byłam w Karpaczu w mercure na tydzień i naprawdę widać efekty, teraz jedynie muszę podtrzymać ten stan…

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Ale kremy + ćwiczenia + dieta zmniejszają go – wiem z dożwiadczenia 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Odkryłam cud na cellulit za 3zł – gąbka Syrena 😀 Jest po prostu boska,na początku drapanie jest trochę nieprzyjemne,ale daje takie efekty,że jak na razie żaden używany przeze mnie krem tego nie przebija.Jestem naprawde baaardzo zadowolona 😀

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Cellulitu nie pokona się za pomocą tylko kremów. Konieczne są kompleksowe i systematyczne działania. I co najważniejsze podkreżlam, że cellulit jest przypadłożcią która w błyskawicznym tempie powraca. Dlatego, kiedy juz pozbędziecie sie problemu, dobrze jest utrzymac pewne przyzwyczajenia ( w tym aktywnożc fizyczną) Czasami arto również chodzic na masaże drenujace- usprawniaja one wydalanie tkanki tłuszczowej a ponadto doskonale ujędrniają i napinają skórę.

    Zabiegów na cellulit jest wiele

    Wspomniany drenaż- najbezpieczniejszy, bo mogą go wykonać osoby z żylakami.

    Endermologia – serie zabiegów trzeba powtórzyć kilka razy by uzyskać dobry efekt.

    Masaże- tyle ze w tym wypadku trzeba mieć nieco cierpliwożci

    Ostatnio popularna jest też mezoterapia. W ramach tego zabiegu po prostu wstrzykujemy specjalny koktajl, który rozbija i redukuje tkankę tłuszczową. Własciwie po 2 miesiącach (wykonaniu ok 6 zabiegów) można pozbyć się cellulitu i rozstępów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " smutna prawda o cellulicie?"

Przewiń na górę