• Autor
    Odp.
  • lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czy jak nie jesteżcie ze swoimi chłopakami, to on się często odzywa? ja jestem ze swoim ponad 6 lat,mieszkamy ze sobą od 1,5 roku, planujemy żlub po skończeniu moich studiów, czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale nie wiem co mam sobie myżleć,,,wyjechał do domu rodzinnego w piątek, wtedy rozmawialiżmy przez tel. a wczoraj,,,nie odezwał się wcale, ani smsa, ani rozmowy, czy on nie ma potrzeby wiedzieć co u mnie? dziż wraca i do tej pory sie nie odezwał,,,proszę napiszcie czy to normalne? jak jest u was?

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    6 lat to już długi staż. My jesteżmy dopiero dwa lata ze sobą, piszę dopiero , bo do 6 lat to jeszcze u nas sporo czasu;). Czy to jest normalne? Hmm.. no u mnie jest raczej tak, że codziennie coż do siebie piszemy. Może mu się telefon rozładował? Wydaje mi się że lepiej byłoby się go spytać co go tak zajmowało, że nie mógł dać znać. A Ty dawałaż jakież znaki? Może on też myżli dlaczego moje kochanie sie nie odzywa?

    lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak przyjeżdza do domu, to jest taki zajęty zawsze,,,ale ja sobie osobiżcie nie wyobrażam żeby o nim nie pomysleć, nawet jakbym była zawalona robotą. Wczoraj dałam mu sygnałka wieczorem jak sie kładłam spać,,,i nic, odkąd zamieszkaliżmy razem, telefon już nie jest taki znaczący,ale mi jest przykro, po prostu,,,ja bym tak nie zrobiła

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    No to wydaje mi się, że jedyne rozsądne rozwiązanie to szczera rozmowa. Jesteżcie tak dlugo ze sobą, że nie powinno byc problemu. Powiedz co Ciebie boli… Może on nie uważa tego za coż bardzo ważnego, te telefony… Ale jezeli mu powiesz, że to dla Ciebie tak bardzo ważne… może coż się zmieni. Tylko nie rób mu pretensji, po prostu powiedz co czujesz… Pozdrawiam

    Trzymaj się 🙂

    lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Niestety próbowałam z nim rozmawiać już wiele razy,,,zawsze mówi że dobrze, poprawi się, ale przecież nie będe mu przed każdym wyjazdem powtarzała żeby sie do mnie choć z raz odezwał!sam powinien wiedzieć

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm.. ja jestem z facetem 4 lata…
    i zawsze do siebie piszemy jak jest w pracy to dzwonimy do siebie…
    jak np ostatnio naprawial samochod.. i musial zostac u kuzyna na noc.. to tez pisal i dzwonil…. nie wiem dlaczego twoj facet nie pisze, moze spytaj go o to…

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hmm, a masz dobre kontakty z Jego rodziną? Może to ona jest powodem? Hmm, sama nie wiem. No nic pozostaje czekać. Może po prostu taki już jest? Tylko szkoda, że mówi co innego a robi tez cos innego.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    now ięc u mnie sytuacja jest odwrotna. Mój facet mógłby co trochę pisać sms i pós****ć pingle, a ja nie odczuwam takiej potrzeby… jeżli nie mam nic do napisania to poprostu nie pisze i tyle, i nie oznacza to że o nim nie myslę. Taki poprostu mam stosunek do telefonów

    lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Stosunki z rodziną mam dobre, on ma żwira na punkcie samochodów i jak tylko jedzie do domu, to potrafi cały dzień przesiedzieć w garażu,,,ale czy nawet chwilki nie znajdzie żeby do mnie zadzwonić?nie wiem co mam robić, czy zadzwonić? czy czekać aż sam się odezwie? jestem wżciekła

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    hmm.. Ja bym zadzwonila. Spytala „Co kotku u Ciebie, Jak sie czujesz?” Jakby nigdy nic. Ja jak jestem w szkole, to nie mam takiej potrzeby zeby slac smsa, czy dac b****. Ale moj M. sie „obraża” jak ich nie daje. I podobnie jak Mia1980, ja nie zawsze czuję takiej potrzeby. Nie denerwuj się..

    lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zadzwoniłam, był wczoraj u kolegi i wrócił rano, dlatego nie odzywał się, a dopiero teraz wstał i się szykuje do wyjazdu>Powiedział że nie zapomniał,,,muszę w to wierzyć, dzięki wszystkim za opinie, to dzięki wam złożć mi przeszła:-) miłego dnia

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    no widzisz! Nie trzeba bylo się martwić i pewnie w swej glowce wymyslac niestworzone historie:>. Cieszę się bardzo, że wszystko jest ok. Tak trzymać i się nie denerwować;)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh.. skad ja to znam samochod i garaz… tez czesto przez to go nie ma… ale zawsze dzwoni a jak nie to prosi bym zadzwonila…
    ale smsa mogl napisac 😛 ja pewnie bym mu cosik powiedziala 😛 np ze sie martwilam itp ..

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja jestem ze swoim chloapkiem ponad 4 lata. Na poczatku znajomosci non stop dzwonilismy i pisalismy do siebie a teraz… 3 smsy na dzien to norma. W dodatku on ma darmowe minuty do mnie a jak zadzwoni raz na dzien na 2 minuty to jest dobrze… Kiedys bylo wiecej tematow, potrafilismy godzinami lezec obok siebie i rozmawiac. Teraz: ja ogladam film a on siedzi na kompie… od czasu do czasu zdarza sie wieczor ktory caly przegadamy ale to bardzo rzadko… niestety 🙁

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem ze swoim chloapkiem ponad 4 lata. Na poczatku znajomosci non stop dzwonilismy i pisalismy do siebie a teraz… 3 smsy na dzien to norma. W dodatku on ma darmowe minuty do mnie a jak zadzwoni raz na dzien na 2 minuty to jest dobrze… Kiedys bylo wiecej tematow, potrafilismy godzinami lezec obok siebie i rozmawiac. Teraz: ja ogladam film a on siedzi na kompie… od czasu do czasu zdarza sie wieczor ktory caly przegadamy ale to bardzo rzadko… niestety 🙁

    coż wyczuwam, że wkradła się w wasz związek rutynka taka mała (?) . Skoro tak się dzieje i Tobie z tego powodu źle – Zrób Coż z Tym !!! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " smutno mi…"

Przewiń na górę