• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ostatnio jestem na etapie picia soków.tak,tak..ja mam takie zachcianki,albo kawa,albo soki albo woda 😉 odkryłam dobre soki ale musiałam je sprawdzic czy rzeczywiscie czy to co pisza na opakowaniu jest prawda xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ale jednak tak.A Wy ? macie moje drogie swoje ulubione soczki ??? wiecej pijecie klarownych czy metnych ?

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ja pije dosc duzo sokow ale nie mam zadych ulubionych pije to co popadnie 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ale wiesz – pijesz co popadnie i nie zastanawiałaż się czy np.to co pisze producent jest np.zgodne z tym co jest w kartonie. ja zawsze kusze się na te witaminy ,błonnik tylko potem sobie mysle czy rzeczywiżcie to wszystko jest w tym soku.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    A ja czesto pije i lubie sok pomaranczowy Tmbarka albo moj ulubiony to multiwitamina tarczyna. Kubus tez dobry! 😆

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez lubie kubusia ale tez nie pogardze innymi sokami np tarczyna czy jakiegos innego porducenta:) luubie soki:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja lubię Tymbarki pomarańczowe i Kubusia o smaku marchewkowo-jabłkowo-bananowym (smakuje jak Bobofrut,który piłam jako dziecko 😀 )

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Wszelkie NEKTARY pomarańczowe, lubię też sok jabłkowy oraz Tymbarka miętowo-jabłkowego, oraz wszelkie gęste karotki 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tam zadnych tanich sokow nie pije bo czuc w tym chemie.. jak juz mam pic to horteks albo tymbark ale tylko wybrane soki….

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    tymbarki jablko mieta sa super extra ale prawdziwym krolem dla mnie jest tarczyn czarna pozeczka 😀

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    strasznie lubie soki warzywne z dodatkiem jablek tylko ze strasznie drogie za 500ml 3 zl:(:(:(i ta cena mnie tak dobija czasami ze nie kupuje ich czesto ostatnio.zreszta pije rozne ale najbardziej nie lubie zgrejfrotow moj chlopak czasami tak specjalnie kupuje i kiedy prosi mnie bym troszku wypila to ja sie kwasze jka glupia miny szczelam bo to naprawde be be jest a on ma za to niezly ubaw:):)

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zawsze piję szklankę soku marchwiowo-owocowego… Kiedyż piłam regularnie dużo innych soków, głównie grejpfrutowe, bo wszystkie inne były dla mnie za słodkie, więc przerzuciłam się na wody smakowe.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja piję soki z dodatkiem marchwi ale zrobione żwieże przeze mnie. Głównym moim napojem to są soki i woda czasami owocowa herbatka i rzadko kawa.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ja pijam przede wsystkim duzo wody niegazowanej , kawy wogole tylko czasem jakas rozpuszczalna ale to chyba raz na trzy mies ! a do tego duzo ziol m.in: melise , zielona herbate, rumianek, miete , lipe i dziurawiec ! a co do sokow to czesto jablkowy i pomaranczowy lub marchwiowy 😀 owszem najlepsze sa soki domowej roboty bo nie zawieraja konserwantow! ale mozna takie kupic sa takie soki warzywne JEDNODNIOWE kosztuja ok2zl ale mi osobiscie nie smakuja!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja pijam glownie wode mineralna, ale jezeli chodzi i soki to lubie przezierowe np.kubus a z takich zwyklych to najczesciej pijam jablkowe 😉
    Jednodniowe soki sa pyszne, niestety nie na moja kieszen…Heh

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Soki Hortex sa dobre, tarczyn no i tymbark.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " soki"

Przewiń na górę