• Autor
    Odp.
  • Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    A ja uwielbiam sok z żurawiny 😀 I to naturalny, bez zadnych tam dodatków i słodzików – kważny jak stopindziesiąt ale jaki zdrowy 🙂

    Jak już piję soki, to wyciżnięte w domu- z marchewki czy jablek.Tak to mineralna, zawsze mam przy sobie litrową butelkę.

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Ja własnie popijam Pysia a ogólnie uwielbiam soki z samej marchewki ale ostatnio na półkach ich nie widuje;/ pozatym woda mineralna gazowana;] i herbata miętowa mmmm;]

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja uwielbiam sok bananowy z sokiem z czarnej porzeczki,ale te dwa osobno tez sa pyszne:)
    Choc musze przyznac ze juz od ponad 15 lat pijam najczężciej sok jabłkowy,teraz mój ulubiony to z firmy tymbark:)Polecam:)

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Od czasu gdy się dowiedziałam ile cukru jest w tych wszystkich sokach to raczej ich unikam.Preferuję wodę mineralną, owoce w naturalnej postaci lub sok zrobiony własnoręcznie w domu.

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Sok jest tylko jeden – BANANOWY 😀 no, moze jeszcze grapefruit 😀 .

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Uwielbiam soki 🙂
    szczególnie smakuje mi pomarańczowy, a najlepiej jak nalewam go z przeźroczystego dzbanka- taki fetysz 😉

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja też uwielbiam soki 🙂 – ale jestem za tym, aby w miarę możliwożci robić je samemu. Wiem, że nie zawsze jest to możliwe, ale jeżli się ma czas, to warto.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie robię soków sama, nie mam na to czasu ani odpowiedniego sprzętu. Ale lubię dobre soki, od czasu do czasu kupuję takie warzywne tymbark Vega, smaczne i zdrowe. Prawdziwa bomba witaminowa, a jak smakują 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " soki"

Przewiń na górę