• Autor
    Odp.
  • isa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czeżć dziewczęta,

    chciałam Was zapytać, czy korzystacie z takich usług jak SPA? A może Wasi mężczyźni Wam fundują takie ciekawostki? Pewnie się zastanawiacie dlaczego pytam, bo tak się składa, że wkrótce mam urodziny i moja dobra przyjaciółka poradziła mojemu mężowi, żeby zakupił mi voucher w SPA w Hotelu Bukovina.
    W sumie, to ja jej powiedziałam, żeby ona zaproponowała to mojemu pięknemu :D. Nie ważne, w każdym razie do wyboru tam są np. baseny termalne, jakież różne atrakcje i włażnie SPA. Szczerze mówiąc nigdy nie byłam, więc może któraż ma jakież dożwiadczenia?:) A jeszcze lepiej, gdyby to włażnie było w tym hotelu, tylko, że on jest nowy…

    Całuję i czekam na odpowiedzi!:D

    isa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @izaczek wrote:

    a co maz na to? postanowil kupic? przynajmniej dostaniesz upragniony prezent 🙂

    i podzielisz sie wrazeniami po powrocie 🙂

    No sama w to nie mogłam uwierzyć, ale koleżanka zdradziła, że ponoć kupił:D. Także nie mogę wyrazić swojej radożci… Czekam tylko do weekendu, aby się naocznie przekonać, że voucher jest i na jaką kwotę ;P A wtedy z Miżkiem pewnie odwiedzimy jeszcze baseny bukowiańskie i w ogóle będzie piękny wypad 🙂 Romantyczny ;).

    A co do wrażeń, to rzecz jasna, że jak tylko wrócę, to w ukryciu z laptopem wszystko napiszę :D.

    isa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @Monnnia wrote:

    A wtedy z Miżkiem pewnie odwiedzimy jeszcze baseny bukowiańskie i w ogóle będzie piękny wypad 🙂 Romantyczny ;).

    Szczężciara, zazdroszczę Ci 🙂 A mogłabyż coż więcej napisać o tych basenach bukowiańskich ? 😉

    Ciężko mi cokolwiek napisać, bo jeszcze tam nie byłam, więc nie wiem ;P. Ale jak będę i przyjadę to na pewno dam znać, póki co żeby się zorientować w temacie to znalazłam taką stronę termabukowina

    edit
    jakubek

    isa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No i jestem 😀

    Powiem Ci izaczek, że jestem bardzo zadowolona 🙂 Pogoda co prawda szaraczek, ale to nie stanowi tam żadnego problemu, no chyba że chodzi o zdjęcia :P. Cieplutka woda w basenach termalnych, bardzo relaksujące masaże i kąpiele, no super sprawa. Miałam też okazję pierwszy raz w życiu skorzystać z sauny 😉 Wypociłam się za wszystkie czasy :D. Więc generalnie bardzo polecam, bo myżlałam, że tak fajnie czas można spędzić tylko w lecie…

    CultureClub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja planuję przedsezonową wycieczkę nad morze, którą chciałam połączyć z wizytą w spa – znalazłam parę ożrodków, w tym hotel Primavera Spa – co mnie najbardziej ucieszyło, to cennik, bo zabiegi są dużo tańsze niż w Krakowie (gdzie mieszkam). Czy znacie jeszcze jakież opinie na temat tego miejsca?

    damnatia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Fajna sprawa, ale niestety dożć droga i czasochłonna…

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Udało mi się skorzystać dwa razy. Raz ze Spa w Chlewiskach, drugi w Kazimierzu nad Wisła Villa Bohema. Teraz mam straszna ochotę na reklamowany w ostatnim Fashion Magazine (36 nr) Głęboczek Vine Resort & Spa. „Spa z własną winnicą […]Jedyne w Polsce zabiegi Winoterapii- kąpiele w winie, peeling pestkami winogron, okłady z winogronowego miąższu.” Brzmi nieźle, prawda?

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja tam robię sobie domowe spa i to mi w zupełnożci wystarcza :))

    mikiqu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mnie ostatnio zdziwiło że kolega planował wypad do SPA. Myżlałam że est to domena typowo kobieca 😛 osobiżcie uwielbiam wypady do SPA, chociaż ie rozumiem np. fenomenu masaży. Nie wiem co w tym przyjemnego 😛 ale może miałam kiepskiego masazyste po prostu… 😉

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Mnie SPA zafundował mój mężczyzna po przeczytaniu artykułu na stronie [xxxxx]😉 było bardzo przyjemnie zwłaszcza na tych hydromasażach 😀 Zrelaksowałam się jak nigdy dotąd.

    EDIT:kowal2

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Oczywiżcie że korzystam,kiedy tylko mogę. Fakt,że ceny w niektórych salonach Spa są bardzo wysokie,ale wszystko da się jakoż pogodzić i można znaleźć fajne miejsce.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    uwieliam SPA! zaluje tylko ze nie mam srodkow na czeste bywanie 🙂 choc byc moze gdybym nie wydawala na ciuchy i buty ale na spa :-))) he he

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Może kiedyż zapoluję na gruponku na jakiż pobyt spa ale strasznego parcia nie mam. Na razie wystarczy mi domowe.

    florentina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja raz na jakiż czas. Nie za często bo zwyczajnie szkoda mi na to kasy ale zdarza mi się raz na kilka miesięcy zrobić sobie relaksujący weekend dla siebie (np. z przyjaciółką). I też nie żebym jakoż strasznie szalała tam ale jakiż fajny zabieg oczyszczający i relaksujący na twarz + masaż. Raz byłam w Primavera Spa nad morzem i zrobili mi masaż czekoladowy całego ciała, myżlałam że się rozpłynę 😀

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    uważam, że warto się wybrać do spa , chociażby z tego powodu, żeby sie poczuć jak prawdziwa kobita i zrobić cos dla siebie, po takim pobycie np w primavera spa w Jastrzębiej górze człwoiek przyjeżdża młodszy o parę lat, wypoczęty a przede wszystkim jakby piękniejszy, do tego spa też można pojechać na wczasy odchudzające co też jest dobrym pomysłem

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SPA – korzystacie?"

Przewiń na górę