• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1249
    • Maniak

    dziż karzę partnerowi obgryźć moje paznokcie, bo dajmy na to, a nuż mnie to podnieci… jak nie będzie chciał ich połknąć, to poczuję się urażona…

    dajcie spokój… ta dyskusja robi się żmieszna…

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dziż karzę partnerowi obgryźć moje paznokcie, bo dajmy na to, a nuż mnie to podnieci… jak nie będzie chciał ich połknąć, to poczuję się urażona…

    O fuj, fuj Tygrysku 😆
    Znam jedną parę, w której facet lubi obgryzać kobiecie paznokcie u stóp, ale nie powiem Ci na 100% które się przy tym bardziej podnieca, bo nigdy zbyt dokładnie nie przysłuchiwałam się ich opowieżciom 😆

    Apropo „przyjemnożci” to jakoż sobie nie wyobrażam, żeby w imię jakichkolwiek intencji do czegokolwiek lub kogokolwiek zmuszać…

    Manora
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1402
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    „moja samiczka'”?

    oblesne.

    Tobie nie musi się podobać :mrgreen:

    Też bym nie chciała być tak nazywana, dla mnie to niesmaczne po prostu.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 30
    • Odp.: 3389
    • Guru

    jeżli się jej podoba:) ja bym nie chciała, no ale to nie mnie tak nazywa mój facet.

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    ojej, anastazja, przepraszam, nie wiedziałam że słowo „spuszczać się” jest dla ciebie aż tak bulwersujące. założyłam ten wątek po to, by się przemóc i zapewne zauważyłaż że czężć Kobiet, które zdecydowały się na niego odpisać, „podzielają” mój problem, więc trochę obiektywizmu z Twojej strony nie zaszkodziłoby. chciałam uzyskać poradę, a nie komentarze podważające moją seksualnożć i uczucia do partnera. pytałam grzecznie i miałam nadzieję, że takowe odpowiedzi dostanę od tych dziewczyn, które były lub są w podobnej sytuacji, a nie od tych, którym usilnie zależy na udowodnieniu swojego całkowitego oddania i krytykowaniu podejżcia do sprawy innych osób. zatem czując niedosyt, likwiduję wątek.

    Ensei
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Lolitka to może Ci się przydać.
    [usunięto_link]

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Lolita u nas jest np tak ze milosc oralna przebiega normalnie ^^ i do konca-tzn, az moj mezczyzna osiagnie orgazm, co laczy sie oczywiscie ze sperma w buzi. Ustalilismy pewne zasady i on wie co mozemy robic a na co ja sie nie zgadzam, w zawiazku z czym mam pod reka „specjalny reczniczek” ktory pomaga pozbyć sie plynu z buzi, juz po wszytkim.
    Wilk syty i owca cala ;]

    robert1_77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    moja partnerka uwielbia smak spermy i połyka za kazdym razem mowi ze niemoze zmarnowac zadnej okazji i nie brzydzi jej jak mowie ze zaraz zwale ci sie … ona sama tak mowi i lubi … niema w tym nic nadzwyczajnego …
    … wazne jest tu zaufanie obojga partnerów
    pozdrawiam

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    @Onione wrote:

    zalezy co kto lubi. Jakby mój facet powiedział, ze „mi zwali” do ust…hmmm… pewnie powiedziałabym, zeby sie odwalił…
    😕

    Porażka. Zdarzają się tacy obrzydliwy faceci, ale ja myżlę, że z takim nie chciałabym mieć nic wspólnego. 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1249
    • Maniak

    o ja wymiękam… sorry, ale niech takie osobniki sobie ufają swoim partnerkom z daleka ode mnie… jak dla mnie z zaufaniem i wzajemnym zrozumieniem ma to niewiele wspolnego, ale cóż…

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    tutaj jakis zdesperowany gosciu ktoremu pewnie zadna nie chciala lyknac przekonuje nas kobiety ze sperma jest zdrowa i wogole naj 😀

    [usunięto_link]

    moze niech sam sproobuje? 😈

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Masakra jakaż.. Mówisz, że jakaż nie chciała połknąć? Ja myżlę, że żadna go nie chciała w ogóle, a chłopak rozbudzony marzeniami nie wie co ze sobą zrobić.. Porażka 😕
    Sorry ale jak dla mnie normalny facet do niczego by nie zmuszał, decyzja i wybór partnerki (jak ktoż lubi/nie przeszkadza jej – to dlaczego nie..), ale takich napaleńców to.. Nie wiem, aż brak słów.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Heh czytałem tą stronkę z dziewczynom. Mieliżmy niezły ubaw. Argumenty niemalże niedopodważenia 😉 . Ale taka prawda dziewczyny, niech każdy robi to co lubi:) Mnie tam jakoż spec. nie zależy by moja dziewczyna poykałą moją spermę, ale jakby się jej podobało teżbym nie oponował.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    profesjonalna strona fiu fiu 😆

    a myżl przewodnia: „Nic nie wyraża „kocham Cię” lepiej niż połykanie ciepłego, kremowego ładunku Twojego mężczyzny.” to już w ogóle.

    Nobla mu dać!

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zaraz obiad oddam na klawiaturę!!!

    Co on sobie myżli, rzeczywiżcie ma chłopczyk problem. Niech idzie do burdelu , tam mu argumenty nie będą potrzebne, opróżni , to co mu zalega i humor mu się poprawi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sperma w buzi"

Przewiń na górę