• Autor
    Odp.
  • Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    spodziewałybyżcie się takiego powodu awersji?

    Jasne, tak naprawdę to jest problem wielu dziewczyn.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    hehe nie chodzi o jakis ”niemily’ zapach partenra, ale o sam specyficzny zapach spermy.. Moj byly partner wmawial mi ze sperma jest bezbarwna i bezzapachowa, ale ja czuje ten zapach – za kazdym razem! Ciezko go opisac 😛 ale jest charakterystyczny i to rowniez bokuje mnie przed polknieciem… 😳

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a ja polecam dla panow sok z pomidora 🙂
    tez mi sie czasem zdarza ze partner konczy w moich ustach, nie raz polykam, nie raz wypluwam, zalezy czy poczuje ze jest gorzka ;P
    od kiedy moj kochany wyczytal gdzies ze sok z pomidorow dziala na smak spermy pije prawie codziennie, i jest roznica ! 🙂

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Mysle ze to moze kwestia tego jak blisko ze soba jestesmy. JA dopiero po dluzszym czasie bycia z moim ukochanym , moglam na tyle zaakceptowac jego CCCCCaaaaaaale cialo zeby to zrobic. nie wiem, przemoglam sie, a kazdy nastepny raz jest latwiejszy ;]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Mysle ze to moze kwestia tego jak blisko ze soba jestesmy. JA dopiero po dluzszym czasie bycia z moim ukochanym , moglam na tyle zaakceptowac jego CCCCCaaaaaaale cialo zeby to zrobic. nie wiem, przemoglam sie, a kazdy nastepny raz jest latwiejszy ;]

    Ja miałam bardzo podobnie.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    moj facet chce zebym w koncu do konca zrobila mu lodzika ale ja jakos nie mam odwagi i tez brzydzi mnie to ze miala bym jego sperme w buzi a łeeee

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    moj facet chce zebym w koncu do konca zrobila mu lodzika ale ja jakos nie mam odwagi i tez brzydzi mnie to ze miala bym jego sperme w buzi a łeeee

    Mnie tez to brzydzi,zrobilam to raz i wiecej nie zamierzam,przynajmniej na razie.

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    no i zonk.. ja się chyba nigdy nie przemogę.. po prostu mnie to obrzydza! no i ten odruch wymiotny… ehh…

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja miałam raz, nie było tak strasznie, ale trzeba wziąć pod uwagę, to że byłam trochę upojona drinkami, a wtedy mi łatwo wszystko idzie 🙄

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jestem z moim chłopakiem ponad 2 lata ale nigdy się na to nie zdecydowałam i nie zdecyduje, dla mnie to takie jakies niesmaczne, ale kto co lubi 😉

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    matko jakie brzydkie okreslenie „spuszczac się do buzi”…kurcze nic dziwnego że po przeczytaniu tego sa tekie w większożci chyba negatywne posty…
    osobiżcie bardzo…ale to bardzo lubię pieżcić mojego mężczyznę ustami…do samiutkiego końca…
    kiedy mój chłopak palił i pił kawe litrami jego sperma miała faktycznie gorzki smak, ale od kilku miesięcy kiedy rzucił palenie i ogranicza picie kawy sperma jest o niebo lepsza…ale nawet jak była gorzkawa to nie powstrzymywało mnie to od foniszu pieszczot w moich ustach…
    dla mnie jest to element całego sexu oralnego, który bardzo bardzo lubię…

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    co kto lubi

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link].. wrote:

    no i zonk.. ja się chyba nigdy nie przemogę.. po prostu mnie to obrzydza! no i ten odruch wymiotny… ehh…

    Do niczego sie nie zmuszaj…moze poprostu nie dojrzalas do tego..

    anastazja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    przeczytałam posty w tym wątku i opadły mi ręce.
    Ciekawe jakbyżcie drogie panie zareagowały słysząc ze ukochany nie zamierza was pieżcic oralnie gdyż nie moze się przemóc, jest to dla niego obrzydliwe ( a tekst o smarkach uważam za rekord ohydy )

    seks jest dla dojrzałych ludzi, a seks oralny nie jest żadną perwersją, chyba że wasz poziom feminizmu oscyluje w czasowych okolicach emancypantek Prusa Bolesława.
    Bazując na dożwiadczeniu z bardzo niewielu ale za to bardzo bliskich związków zapewniam że WSZYSTKO w tej dziedzinie jest do wykonania, miłożć jest wystarczająca motywacją do nabycia umiejętnożci technicznych 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie wszyscy i nie wszystko muszą lubić. dojrzałożć nie oznacza akceptacji wszystkiego. jako osoba dorosła, powinnaż o tym wiedzieć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sperma w buzi"

Przewiń na górę