• Autor
    Odp.
  • ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    oj, myżlę, że jeszcze przed długi czas mój sposób myżlenia na pewno się nie zmieni. W towarzystwie nigdy nie czułam się piękna, ale za to starałam się to nadrobić czymż innym, najczężciej poczuciem humoru 🙂

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No włażnie czytam i czytam. Pytanie brzmiało, jak być atrakcyjną a nie piękną… Atrakcyjnożć to nie tylko zadbany wygląd, mniejsza z tym czy podparty botoxem czy silikonem.., ale i to jak sami postrzegamy samych siebie. Jeżli nie popadamy w przesadne kompleksy i potrafimy sami/e w sobie docenić jakież zalety: błyskotliwożć, oczytanie czy jakakolwiek pasję, to z pewnożcią inni zrobią to również. Najgorsze to zamknąć się w domu i pogrążyc w rozpaczy nad sobą. Polecam lekturę P. Williams „Wzloty i upadki super mamy”. Może nie chodzi zaraz o macierzyństwo, ale że każdy może poczuć się atrakcyjny. Z pewnożcią wymaga to zmiany sposobu myżlenia…

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Moim zdaniem to szczera prawda, ludzie postrzegają nas tak jak sobie życzymy, jeżeli jesteżmy szczężliwe to od razu to po nas widać, faceci zaczynają się za nami oglądać na ulicy 🙂 więc dziewczyny więcej optymizmu i wszystko będzie dobrze 🙂 w końcu każda z nas jest wyjątkowa

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    To co uważamy o sobie to podstawa. I nie lubię głupich komentarzy, że to połowa sukcesu czy ćwierć. To podstawa. Jeżli źle o sobie myżlimy to w jaki sposób możemy być atrakcyjne? Najpierw uporać musimy się z naszym podejżciem. Kiedy podejżcie jest okej to zabieramy się za prace z wyglądem jeżli to konieczne. Przykład z nadwagą, jeżli uważamy, że jest tragicznie i tak wyglądamy to to nas pchnie do pracy ? Nie sądzę.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    mam wzloty i upaki – czasami myslę, że jestem extra laska, a w innych okolicznożciach myslę, że jestem do bani:( ale ogólnie nie narzekam

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    jesli chodzi o moja atrakcyjnosc to jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona 🙂 jestem pewna siebie . a to najwazniejsze by czuc sie w swojej skorze dobrze czyz nie ?:)

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mam wzloty i upaki – czasami myslę, że jestem extra laska, a w innych okolicznożciach myslę, że jestem do bani:( ale ogólnie nie narzekam

    Jakbyż mnie znała 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób myżlenia"

Przewiń na górę