Spotkac milosc po 30

  • Autor
    Odp.
  • Asha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam 35 lat. Pol roku temu rozeszlam sie z moim chlopakiem (bylam z nim 3 lata) poniewaz byl bardzo niedojrzaly uczuciowo (taki wieczny chlopak ktory nie chce dorosnac) Ostatnio czuje sie strasznie przygnebiona i samotna poniewaz boje sie ze nie spotkam juz nikogo w moim zyciu. Czy waszym zdaniem mozna sobie jeszcze ulozyc zycie bedac po trzydziestce?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a niby dlaczego nie? po trzydziestce to już człowiek nie żyje, czy jak?

    obrasta brodawkami i obłażą go ropuchy? nie? to chyba nie ma problemu…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Życie można sobie nawet po 50stce ułożyć 🙂

    Trzeba tylko szukać tego jedynego 🙂

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Dokładnie. Uszy do góry Asha, jeszcze będziesz szczężliwa 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    no to mamy dwie as(s)he na forum 😛

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Nie patrz na wiek, na ludzi! Patrz na swoje potrzeby- szczężcie! Mówi sie,że człowiek ma tyle lat na ile sie czuje. Więc łap byka za rogi bo życie jest krótkie!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Wyruszysz w teren, to zaraz kogoż znajdziesz. Powodzenia. 🙂

    ganna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    śWIĘTE SŁOWA Manory, bez ruszenia w teren to nie da rady.
    Tylko jeszcze ruszyć z odpowiednim nastawieniem( czytaj- Myszka- tj. nawet po 50tce)

    delicka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    mam 22 lata, ale z tego co mi wiadomo kazda kobieta po 30 ma takie dylamty, oczywiscie z mojego punktu widzenia ( czy wieku;)) bezpodstawne.

    Kazdy wiek jest dobry na miłosc, i nie przejmuj sie, ale nie szukaj na siłe:)

    zycze powodzenia:)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    A w czym wiek przeszkadza? Moim zdaniem może pomóc.
    Jednak siedząc w domu nikogo nie poznasz. Wyjdź w miasto i korzystaj z życia.

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    moja przyjaciolka tez jest po 30-stce.
    poznala chlopaka i jakos tak szybko zaciagnela go przed ołtarz po niecalym roku znajomosci bo bała sie ze po nim juz zadnego nie pozna i zostanie cale zycie starą panną 8)
    po 30… faceci są albo zajęci albo po przejsciach/rozwodzie [ w tym dzieci]
    ale zawsze jest ta szansa ze sie pozna tego jedynego 😉
    pozdrawiam

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    moja przyjaciolka tez jest po 30-stce.
    poznala chlopaka i jakos tak szybko zaciagnela go przed ołtarz po niecalym roku znajomosci bo bała sie ze po nim juz zadnego nie pozna i zostanie cale zycie starą panną 8)

    Bardzo uczciwie…

    [usunięto_link] wrote:

    po 30… faceci są albo zajęci albo po przejsciach/rozwodzie [ w tym dzieci]
    ale zawsze jest ta szansa ze sie pozna tego jedynego 😉
    pozdrawiam

    Interesujące. Ja znam facetów koło trzydziestki, którzy mają jeszcze przed sobą żlub, dzieci i do nieatrakcyjnych nie należą.
    Teraz ludzie w tym wieku często zajmują się karierą, a chwilę później rozglądają się za miłożcią (albo sama do nich przychodzi).

    Te czasy, w których prawie wszyscy trzydziestoletni faceci mają już żony i dwoje dzieci przeminęły.

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Asha

    nosek do góry 😀 to że jesteż po 30 to nie koniec życia, to dopiero początek 😀 Faceta znajdziesz na pewno 😀 nie zamartwiaj się, tylko uwierz w siebie i zacznij żyć, nie zamykaj sie w domu tylko wychodź do ludzi 😀 wszystko będzie dobrze zobaczysz 😀 zanim się obejrzysz będziesz znowu szczężliwa 😀 pozdrawiam cieplutko 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Chyba nie ma reguły,że miłosć znajdują tylko osoby przed 30-stką? 😉 nie ma więc co martwić się na zapas,na pewno jeszcze znajdziesz 'tego jedynego’ 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jeżli szukasz kogoż dojrzałego, to nie szukaj w swoim przedziale wiekowym. Może to paradoksalne, ale tak jest. Dojrzali i dobrze ułożeni faceci, po 30 mają w tej chwili żony i dzieci, a to co zostało, to w 90% kolesie z problemami, niedojrzali awanturnicy itp. Szukasz kogoż dojrzałego, odpowiedzialnego, poszukaj faceta 10 lat młodszego od Ciebie, będzie dużo łatwiej i pewniej, a i w łóżku dłużej przyjemniej ;).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Spotkac milosc po 30"

Przewiń na górę