• Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    arthrostop, ben-gay na kontuzje-sprawdzone!

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Mój facet gra sobie z kolegami w piłke i czesto cos tam sobie uszkodzi, z tego co mi wiadomo na wszelkie urazy stosuje ultrafastin sport w sprayu.
    Co do tego żelatyny, to owszem tez słyszałam,że całkiem niezła na stawy, ale jak zmusic mężczyzne do zjedzenia czegos, czego nie lubi? Tej wiedzy niestety jeszcze nie posiadlam;P

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Co do tego żelatyny, to owszem tez słyszałam,że całkiem niezła na stawy, ale jak zmusic mężczyzne do zjedzenia czegos, czego nie lubi? Tej wiedzy niestety jeszcze nie posiadlam;P

    Niech sobie kupi kolagen w tabletkach, „Gelacoll” albo coż innego. No chyba że nawet tabletek nie chce łykać… 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    no mój kolega wystrzega się wszelkich tabletek i jak już lekarz mu przepisze, to z bolącym sercem zje „bo musi”

    [usunięto_link] wrote:

    Mój facet gra sobie z kolegami w piłke i czesto cos tam sobie uszkodzi, z tego co mi wiadomo na wszelkie urazy stosuje ultrafastin sport w sprayu.

    hej, ale jak uszkodzi sobie coż, to lepiej niech stosuje ten w żelu, jest skuteczniejszy na urazy. bo spray jest fajny na zakwasy i na rozluźnienie miężni ale na urazy lepszy żel

    belzebub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No pewnie,że żel na urazy, on ma własciwosci przeciwbólowe i przeciwzapalne. Spray to raczej do relaksu po treningu

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    asiek juz z nim rozmawiałam, że może zel bylby lepszy, jest w koncu przeciwbólowy, ale on mi mówi, że jemu wystarczy jak sobie schodzi obolałe miejsce… Ech niech robi tak jak mu wygodniej…

    Berdysz, tabletki jeszcze jestem w stanie mu zaaplikowac, poszukam czegos w aptece w takim razie.

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Berdysz, tabletki jeszcze jestem w stanie mu zaaplikowac, poszukam czegos w aptece w takim razie.

    Jak już kupisz kolagen to sama też spróbuj, polecam 😛

    Salomika
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Powroce do temu bolace stawy, bo wiosna tuz tuz i po zimowym lenistwie jak wskocze na rower i rolki to moze nie byc za wesolo. Niestety z bolacymi stawami borykam sie juz od jakiegos czasu, bylam u lekarza, ale nic konkretnego mi nie przepisal, oprocz masci przeciwbolowym, jak juz nie dam rady wytrzymac. Slyszalam, ze na takie problemy warto brac zinaxin, produkt wzmacniajacy chrzastki stawowe, czy ktos moze stosowal ten preparat i moglby cos wiecej o nim powiedziec?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link]

    do tego dieta.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja bralam zinaxin; jest na bazie glukozaminy i pomogł mnie bardziej niż artro…

    Salomika
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    W koncu ja tez zaczelam brac zinaxin, ale ciezko mi stwierdzic, czy pomaga, bo ta pogoda mnie ciagle dobija. Mam za duze przerwy w moim rowerkowaniu, a wlasnie wtedy moje dolegliwosci sie wzmagaly. Czy my wogole bedziemy mieli normalne lato? Czy te 4 dni sloneczne maja nam juz w zupelnosci wystarczyc? Pada, pada i pada – poprosze o slońce!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie ma zbyt ciekawego składu.Sądzę ,że Ci nie pomoże choć nie wiem ,którą wersję masz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stawy."

Przewiń na górę