• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Nieprawiczek nie ma prawa wymagać dziewictwa

    Ale dla ciebie ideał kobiety to dziewica… od razu widać że brniesz w życie pod kątem „oby mi było dobrze, a reszta to już nie moja sprawa ” 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Przecież nie mogę być masochistą 😆

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Przecież nie mogę być masochistą 😆

    Czasami odnoszę wrażenie że mężczyźni włażnie tacy jak ty to gorsze księżniczki niż najbardziej plastikowe barbie 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie jestem żadnym księciem, nie chce po prostu pierwszej lepszej kobiety

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Nie jestem żadnym księciem, nie chce po prostu pierwszej lepszej kobiety

    Ale tak piszesz… 🙂
    Ludzie na żwiecie maja o niebo gorsze problemy a nie wybieranie dziewicy… i żyją:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale do uczucia nie można się zmuszać

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Czy tu jest jakiż moderator? Jak widzę niektóre z wypowiedzi, to jestem za cenzurą.

    W który temat nie wejdę, okazuje się, że w tutejszej biosferze najczęsciej występującym zwierzem jest mały, wredny offtopic.

    Mario, kolego, po pierwsze: jeżli ktoż polecił Ci tę agencję towarzyską jako dobrą, to paskudnie Cię okłamał. „Co tak długo?”?!? Powinienież złożyć reklamację:)

    Nie przejmuj się – w takich warunkach, z taką kujewką, żaden wstyd, że miałeż mały problem. Zwłaszcza, ze pewnie jest w Tobie trochę wrażliwożci i na pewno wolałbyż, żeby był to ktoż trochę bardziej „zaufany” i wzbudzający choc trochę emocji innych od czysto fizycznego pociągu.

    Wniosek: trzymaj się z dala od burdeli, zwłaszcza tanich:)

    mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja tu o klopotach a ci dwoje sie kloca 😛

    nie no fury ja nie chodze po tanich burdelach ani nie jestem stalym klientem:] chcialem zobaczyc jak to jest wiec sprubowalem, a ze z 1 laska nie bylo zbyt fajnie bo wg mnie wogole chyba nie znala sie na rzeczy, to sprubowalem z 2 ktora juz miala lepsze podejscie do sprawy. Zobaczymy jak sie cala sytuacja potoczy w innym przypadku, bo jak nie to chyba zostaje mi spotkanie z pania seksuolog ( jesli wytrzyma tyle minut 😛 zartuje :D)

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Decyzja jeszcze nie podjęta 😈

    Zatem sie człowieku wreszcie zdecyduj.. 😕
    ❗ I przestań zażmiecać każdy temat swoimi wywodami nt. wyższożci dziewic nad nie-dziewicami (w Twoim mniemaniu 🙄 )

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @iga81 wrote:

    @zasadniczy wrote:

    Decyzja jeszcze nie podjęta 😈

    Zatem sie człowieku wreszcie zdecyduj.. 😕
    ❗ I przestań zażmiecać każdy temat swoimi wywodami nt. wyższożci dziewic nad nie-dziewicami (w Twoim mniemaniu 🙄 )

    Nie ma żadnej wyższożci. Nie uważam, że niedziewice są mniej wartożciowe, szanuję je tak samo

    mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ale zasadniczy iga81 ma troche racji:] bo deko zasmiecasz wszystkie tamaty, a w tym temacie nie bylo nic na temat prawiczkow i dziewic:] bo w tym momencie 80% odpowiedzi jest nie na temat

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    prawda jest też taka, że gdyby Mariola go nie podpuszczała i nie sprawiała, że chłopak musi się bronić – nie było by offtopu. wy dwoje powinniżcie sobie porozmawiać na gg, może wynikła by z tego miłożć… 😆

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    prawda jest też taka, że gdyby Mariola go nie podpuszczała i nie sprawiała, że chłopak musi się bronić – nie było by offtopu. wy dwoje powinniżcie sobie porozmawiać na gg, może wynikła by z tego miłożć… 😆

    Zwykle z nim rozmawiałam:). A skąd wiesz czy juz dawno nie pisaliżmy na gg lub na pw 🙂
    Dopytaj się dokładnie.
    Moderatorów przepraszam za offtop.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Mniejsza o to kto kogo podpuszcza czy nie podpuszcza..
    Kontynuujcie dyskusje w temacie.. mario333

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    co do tematu… to wydaje mi się, że po prostu Cie to żrednio podniecało…
    mężczyźni są bardziej skomplikowani niż – zobaczy gołe ciało i już jest podniecony… to jest mit.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stres przed sexem? czy ?"

Przewiń na górę