• Autor
    Odp.
  • fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    A Subaru nie dożć, że pogwałciło ramy, w jakich dotychczas mieżcił się design Imprezy, to jeszcze proponuje do niej diesla… czujecie?

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    A poza moim małym, dziecinnym protestem przeciwko offtopic nawiążę do wypowiedzi mhmm – bardzo możliwe, że nasz mario wcale nie jest takim wzrokowcem, jakim rzekomo są wszyscy mężczyźni.

    Ja na przykłąd jestem chyba… eee… „mózgowcem”?:) Mogę widzieć nagożć, dotykać kobiety, ale jeżli sytuacja nie jest w załozeniu i atmosferze erotyczna, nie doznam podniecenia. Z drugiej strony, mogę tylko czuć jej zapach, blisko, w ciemnożci, słyszeć szept i czuć, że Bestia się budzi i łeb podnosi:)

    mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    chyba jestem wzrokowcem:] ale też chyba jest różnica pomiędzy szybkim numerkiem z kimż obcym a z kimż z kim się jest jakiż czas.

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    nie jestes sam, ja tez z desperacji pojechalem kiedys z kolegami na takie co stoją przy ulicy. Bylem zestresowany, niebylo mowy abym dostal wytrysku, nie moglem sie pogodzic z tym ze płace, ze tyle dziewczyn przeciesz chodzi po chodnikach a ja to robie w taki niepiękny sposob.

    hard-man piszesz takie głupoty ze go nie stąc na prawdziwą dziewczynę, że jest przeciesz wiele fantastycznych lasek do odkrywania, jestes pewnie bardzo meski i jak ze stali że niepotrzebujesz żeby ciebie ktos odkrył, zagadal, spytal sie jak ci sie żyje

    Dziewczyny skarza sie ze jestesmy dupkami, ze nie postaramy sie o nie niepozabiegamy o nie, przeciesz to smiesznie brzmi… mi by sie bardzo podobalo gdyby od ktoregos momentu wszyscy stali sie jak napisales dupkami i niezagadali do zadnej laski, wtedy by sie nauczyly pokory do nas, dostrzegly nas, a tak mają nas za nic bo jak frajerzy lizemy im ciagle pupy ktore nastawiają nam. Jak chcesz to odkrywaj dziewczyny no i nieponoż kosztów zadnych. ale jak pewnie wchodziles na dyskoteke to poniosles wieksze koszty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stres przed sexem? czy ?"

Przewiń na górę