• Autor
    Odp.
  • Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Przyznam bez wstydu, że raz na jakiż czas oglądamy z mężem takie filmiki, dla odrobiny pikanterii, normalnie że nie co dzień, ale dożć często. Uważam że to podnosi temperaturę, wiem też że on na necie odwiedz takie stronki i nie mam mu tego za złe, wiem że nigdy mnie nie zdradził (przynajmniej do tej pory), eksperymentujemy w łóżku (oczywiżcie nic wbrew mojej czy jego woli – bo musi nam się obojgu coż podobać, nic na siłę), jest spełniony (ja też 😳 ) pod tym względem i nie musi szukać wrażeń poza domem. I jest ok + seks w miejscach nietypowych (aranżujemy takiw wypady). Niczego się nie wstydzę, niech się wstydzą wszystkie te dewotki i żwiętoszki które grzmią o moralnożci podczas gdy w ich główkach roją się kosmate myżli i pragnienia do których boją się przyznać sami przed sobą………….

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    ja tewz ze swoja dziewczyna ogladam nieraz takie filmy.nie czesto bo by nas to obrzydzilo ale ogladmy. jest to nawet fajne urozmaicenie naszego seksu:)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    na poczatku to bylam troche zla ze oglada moj kochany takie stronki,zazdrosna bylam ale potem to jakos sie pryzwyczailam,przynajmniej wiem jakie mu sie podobaja a filmy to razem ogladamy,nie ma tak ze cos ukrywa przedemna,raczej jestesmy zgrani w seksie i nie mamy tajemnic

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " stronki erotyczne …"

Przewiń na górę