Styl lat 80

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ostatnio zaczełam interesowc się klimatem disco lat 80 🙂 Organizuję nawet impreze w tym stylu 😀 Jestem ciekawa co sądzicie o legginsach wystających spod minispódniczki,plastikowej bizuterii oraz brokatowych napisach na topach 🙂 Czy podobają Wam się ubrania nawiązujące do lat 80? Może macie jakies pomysły jak mozna ubrac się na imprezę DISCO? 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    strasznie mi sie podoba taki styl…. czasami mi sie wydaje że powinnam włażnie dorastać w tamtych latach. Muzyka i stroje były poprostu super. Osobiżcie nie noszę takich strojów choc kto wie…. Ale ty jesteż młodsz więc tobie to pasuje

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W zasadzie to ja tez sie tak nie ubieram.Nie mam pojęcia co ubrac na moja impreze DISCO i ciągle szukam natchnienia 🙂 Ale musze przyznac,że ten kicz lat 80 ma coż w sobie… 😉

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Bardzo modne wtedy były plastikowe buty, spódnice z falbanami, rajstopy ze wzorami, swetry długie do kolan a do tego getry pod spód, marynarki z ogromnymi poduchami na ramionach,spodnie zwężane ku dołowi. Plastikowe kolczyki i bransoletki na ręce, trwała na głowie. Muzyka zespołu Modern Talking lub Limahla, w którym kochało się większożć dziewczyn. Istne szaleństwo. Fajne to były czasy. 😆 😆 😆

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No to ja mam zupelnie inne zdanie, ten trend totalnie mi nie odpowiada. Leginsy do spodnicy to koszmar- ale dla mnie mowie tu o sobie, spodnice z falbanami zupelna klapa. Kolorowe szpilki tez.
    Po prostu osobiscie nie widze sie w tym. I traktuje to jak rpzebieranke na impreze, natomiast na codzien nigdy.

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Ja teraz też bym się tak nie ubrała i nie wyszła na ulicę bo źle bym się czuła i wyglądała jak pajac. Zresztą spódnic wogóle nie nosze bo nie lubię a spodnie muszą mieć szerokie nogawki, czyli zupełne przeciwieństwo do tego co się nosiło w latach 80, ale wtedy były inne czasy i inna moda. Teraz za to można powspominać . A jeżli chodzi o imprezę w tym stylu to czemu nie.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie włażnie podobają się leginsy do tego jakis dłuzszy sweterek i ewentualnie jakis pasek to jeszcze mogłabym na siebie włozyc oczywiżcie w stonowanych kolorach acha i jeszcze szpilki. A spódnice z falbanami i kolorowe szpilki to juz raczej odpadają

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    mnie tam się podobają bluzki ze zwariowanymi napisami i plastikowa biżyteria, którą łatwo można dopasować.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Własnie do niedawna jeszcze wogóle nie pomyslałabym,że wpadnę na pomysł załozenia legginsów i jeansowej mini,bo krzywiłam sie na widok tak ubranych dziewczyn.A tu proszę-jestem własnie w trakcie poszukiwan takiej garderoby 😀 Nie ubrałabym sie tak na codzien,ale uważam,że impreza disco jest idealnym miejscem na takie przebieranki.Wkońcu karnawał mamy!! 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    leginsy i mini jeansowa też mi się podoba

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi do niedawna wogole taki styl się nie podobał.Ale wszystkiego trzeba w zyciu spróbowac,legginsów też 😀

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja bardzo gustuję w modzie lat 70, wiecie, buty na takich dużych platformach, wszystko w brokacie albo w gwiazdki… Jak David Bowie 🙂 Coż wspaniałego 🙂

    [usunięto_link]

    >> w tą mańkę, tylko mogłyby być pod kolana 🙂

    Pinkusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Leginsy… Kocham je! Kocham wszystko co kojarzy się z latami 80-tymi. Ja się chyba urodziłam nie w swojej epoce… Parę lat za późno… Ale kiedyż to były czasy. Ogólnie staram się do nich wracać bardzo często przez muzykę i nie tylko do 80tych, ale i wczeżniej.
    Ale w gruncie rzeczy cieszę się, że wraca moda z tamtych lat 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie byłam przekonana nigdy do tych „wielkich odzieżowych powrotów”.Jednak coraz częsciej własnie zwracam uwage na ubrania z „tamtych lat”,czyli 60,70,80.Nawet przekonałam sie do legginsów(kupiłam sobie nawet takie ładne 3/4 z ozdobnikiem na koncach nogawek 😀 ).Faaajnie poczuc klimat lat,w których nie dane było nam dorastac… 😀

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    No to ja mam zupelnie inne zdanie, ten trend totalnie mi nie odpowiada. Leginsy do spodnicy to koszmar- ale dla mnie mowie tu o sobie, spodnice z falbanami zupelna klapa. Kolorowe szpilki tez.
    Po prostu osobiscie nie widze sie w tym. I traktuje to jak rpzebieranke na impreze, natomiast na codzien nigdy.

    Wyjelas mi to z ust. Lata 80-te byly potwornie kiczowate i wszyscy projektanci mody zawsze to powtarzaja. Zlepek roznych rzeczy na karnawal……Istny bal przebierancow. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Styl lat 80"

Przewiń na górę