• Autor
    Odp.
  • marta0987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja tam polecam fajne butki – czężć stylizowana na lata 80 – xxxxxxxxxxxxxxxxxx


    Link podaj na priv.

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja bardziej gustuję w latach 60 i 70 (to drugie szczególnie), ale i 80 są wspaniałe, trochę mnie drażnią tylko takie masowe powroty, nie lubię się nosić tak jak wszyscy.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W tych wielkich powrotach do lat 70 i 80 najbardziej podobaja mi się szerokie,plastikowe branzolety 😀 Boskie są po prostu! 😀

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Oooo popieram przedmówczynię…

    Mam nadzieję, że nie będzie powrotu platform, takich w stylu Davida Bowie. To moje :]

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Styl lat 80-tych …hmmmm. Cos bym tam z uszczknęła 🙂
    Chociaz na codzien,jeżeli o styl ubierania chodzi, to ja taka nijaka jestem 😳

    Legginsy i spodniczka jeansowa-to naprzykład fajne połaczenie 🙂
    Ale bez przesadyzmu…nie lubie jak sie za dużo błyszczy i rzuca w oczka…heh

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A złote balerinki?? 😀 uważam,że są przeżliczne! 😀

    Lamia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mi lata 80 kojarzą się przede wszystkim z kombinezonami.. moja mam miała kilka – kilka mam i ja.. sa boskie i bardzo seksowne.. tyle że muszą być stylowe

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    mi lata 80 kojarzą się przede wszystkim z kombinezonami.. moja mam miała kilka – kilka mam i ja.. sa boskie i bardzo seksowne.. tyle że muszą być stylowe

    Po przeczytaniu Twojego postu od razu skojarzyły m sie takie ortalionowe kombinezony,w odblaskowe kolory 😆 Wiem,wiem-nie o takie chodzi,ale tak mi się skojarzyło i musiałam się tym z Wami podzielić… 😀

    vbis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nowa kolekcja
    wiosna/lato 2007
    Znajdziesz w niej zarówno wieczorowe suknie, stroje eleganckie – idealne do pracy i romantyczne ubrania na randkę. Wszystkie, czy na wieczór czy na weekend, mają wygodne nie krępujące ruchów fasony. Podkreżlą kobiecą sylwetkę.

    xxxxxxxxxxxxxxxx

    Linki podaj na priv.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Styl lat 80"

Przewiń na górę