• Autor
    Odp.
  • kamarkaa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    jak radzicie sobie z suchą skórą po zimie?

    Ja ostatnio wyczytałam gdzież o nowożciach – kosmetyki Nantes są podobno żwietne, jeżli chodzi o nawilżenie skóry,

    może coż o tym słyszałyżcie?

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    O taj firmie ja nic nie słyszałam ja używam w celu nawilżenia skóry masła do ciała
    [usunięto_link]
    i olejku do kąpieli. I mój problem z suchą skóra zniknął.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja zmieniam kosmetyki do ciała i balsamy 🙂 ostatnio używam emolium. dziwnie pachnie ale jest ok

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    To nie ma dużego znaczenia czego ja osobiżcie używam, każda skóra jest podatna na co innego. Sądze, że po prostu trzeba skórę często nawilżać, balsamy, kremy… i wszystko wróci do normy:)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Balsamy,nawilżające albo natłuszczające,co najmniej 2l wody mineralnej niegazowanej dziennie,dieta bogata w tłuszcze rożlinne albo suplementy tych olei i nie mam problemu z suchożcią skóry.
    Ale czasami suchożć skóry objawia się jeżli są jakież zaburzenia np.hormonalne w niedoczynnożci tarczycy.

    fafik
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja regularnie wmasowuję w skórę oliwę z oliwek. Rewelacja

    gudiczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam,

    Na przesuszoną skórę polecam Mleczko ALOE VERA SABILA firmy Instituto Espanol. Mleczko zawiera witaminy: A, B1, B2, B6, B12 wspaniale chroni skórę a zawarte w nim naturalne składniki sprawiają, że jest ona wspaniale nawilżona.
    Z tej serii jest również, żel pod prysznic, krem do ciała, krem do rąk i na przesuszone kolana, łokcie i pięty.

    Zaletą tych kosmetyków jest również to że mają one bardzo duże pojemnożci, np mleczko ma 500 ml a krem do rak 150 ml i przystępną cenę.

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja miewam suchą skórę tylko okresowo, najczężciej po depilacji jest lekko wysuszona i podrażniona, dlatego wtedy stosuję sprawdzony balsam Flosleku, łagodzący i bardzo dobrze nawilżający.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Najlepiej po prostu dopasowac sobie do wlasnej skóry jakis dobry kremik nawilzający i tyle;)

    majeczka233
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja stosuje balsamy z garniera(czerwony)albo neutrogena, bardzo9 tez mi pomogl suplement Floradix-sa to witaminy dobrze mi zrobily na wloski ale zauwazylam ze nawadnia skore od srodka taka nawilzona i delikatna sie zrobila ;))

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja jakoż nie mam problemów z suchożcią skóry, może tylko czasami po chorobie. Bardzo często taki problem dotyka osoby, które są chore na np cukrzycę, niedoczynnożć tarczycy lub mają lekką alergię. No i koniecznie trzeba pić bardzo dużo wody, szczególnie wtedy gdy temperatura wynosi około 30 st

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Niestety ja mam bardzo suchą skórę, nad czym ubolewam. codziennie muszę smarować całe ciało balsamem a twarz kremem nawilżającym. Jak nie posmaruje buzi kremem to mam uczucie jakby skóra była żciągnięta i zmęczona . Ostatnio zaczęłam stosować krem Ivostin i jestem zachwycona, Zamawiam go na e-lek.pl ponieważ tam jest tańszy niż w aptekach a ja nie lubię przepłacać.

    magat2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    też stosowałam kiedyż kremu ivostinu i byłam zadowolona, tylko ze nie jest najtańszy.Co do ciała to ja kąpałam swoją córeczkę w płynie oilatum albo emolium i skóra była dobrze nawilżona a niczego nie trzeba było wcierać.Bardzo wygodne.

    andzia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    dobrze tez jest do kapieli dodac troche zwyklaej oliwki dla dzieci 😀 skora jest naprawde nawilzona i pachnaca 😆

    Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Fajny sposób, wypróbuję na pewno 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sucha skóra"

Przewiń na górę