suszarka łazienkowa (do ręczników itp.)

  • Autor
    Odp.
  • pati_44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ubiegłej jesieni kupiłam grzejnik dekoracyjny do salonu, a teraz nęci mnie suszarka łazienkowa.

    czy któraż z Was posiada coż takiego w swoim mieszkaniu ?

    na zimę taki podgrzewacz ręczników może być dobrym pomysłem, ale czy suszarka łaz. może też służyć jako grzejnik, który podnosi temperaturę w łazience ?

    chodzi mi o takie cudeńka jak te z francuskiej firmy Atlantic:

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    moja siostra ma taki grzejnik na reczniki, i faktycznie podnosi temperature zima w lazience. tylko wiadomo jezeli tam polozysz wszystkie reczniki gdzie nie bedzie wystawal grzejnik to cale cieplo zabiora reczniki. Ale fajne to rozwiazanie, bo po kapieli mokry recznik szybciutko wyschnie.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Też coż takiego mam. Dobra rzeczy, ładniejsze od kaloryfera,a przy okazji praktyczne jak suszara.

    megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Taka suszarka łazienkowa to dobry pomysł. 🙂
    Możesz szybko wysuszyć mokre ręczniki, bieliznę. Ogrzejesz łazienkę, i nie potrzebujesz już grzejnika. Obie suszarki fajnie wyglądają, nowoczeżnie i elegancko. Przyozdobią na pewno łazienkę. Jak się nie mylę to w tej pierwszej wykorzystano szkło jako materiał grzewczy.
    Szklane lamele grzewcze w suszarkach czy grzejnikach to jeszcze nowożć na naszym rynku, ale jak widać są już firmy jak Atlantic Polska która ma takie do zaproponowania.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Takie suszarki są w każdej łazience niezbędne.Te są bardzo fajne w kształcie,ja mam bardzo prostą ale podgrzany ręcznik jest niesamowicie przyjemny:)

    majsterkowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    jak widać na zdjęciach takie suszarki choć nowoczesne, o sporych rozmiarach potrafią być eleganckie i pasować do różnych aranżacji łazienek. dobrze wyglądają w nowoczesnej jaki w łazience w stylu retro. 8)

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    ale ja nie za bardzo łapie. To jest suszarka czy grzejnik, który jakby to powiedzieć? ma funkcję suszenia? Tą suszarkę się podłącza do prądu czy normalnie do centralnego? Bo ostatnio szukam informacji na ten temat, bo się duży remont w domu szykuje. I chciałam między innymi wymienić kaloryfery.. Ale ja myżlałam raczej o takim grzejniku dekoracyjnym, na którym bez problemu także można wysuszyć ręczniki.. Jest tego teraz duży wybór. No i w ten sposób będę miała dwa w jednym i suszarkę, i grzejnik. Bo pytanie jest następujące – czy taka suszarka ogrzeje całą dożć dużą łązienkę?

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    ja myżlę, ze chodzi o grzejnik, bo w łazience to teraz tylko takie „drabinki”, zeby mozna bylo szybko cos wysuszyć, akurat te ze zdjęć jak dla mnie są, az nazbyt ozdobne, ale kazdy ma, jakie chce;)

    stefffcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    no może aż takie tragiczne nie są, aczkolwiek widziałam ciekawsze opcje.. Tylko pytanie czy jeżeli to są grzejniki jak takie dekoracyjne cacka ogrzeją taką łazienkę?

    Lisa_Cuddy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    to jest dobre pytanie, bo dizajn dizajnem, ale ciepło w domu przede wszystkim musi być, bo jakby mialo nie być cieplo, to po co w ogole grzejniki wieszac i montowac;D

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    ja się trochę zorientowałam w temacie. No i takie stylowe grzejniki grzeją normalnie, tak jak te zwykłe. Znaczy zazwyczaj tak jest. Oczywisćie tak jak ze wszystkim są rzeczy gorsze i lepsze, tak pewnie też są grzejniki gorsze i lepsze:)

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    zgadzam się z berą, grzejniki dobrych firm/producentów wcale nie grzeją źle, a wyglądają bardzo stylowo….takze niekoniecznie trzeba z czegos rezygnowac

    Lisa_Cuddy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a masz takich producentów grzejników, do których masz zaufanie?

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    enix, terma technologie – to dobrzy producenci. Z tego co pamiętam i nie wiem czy dobrze nazwy napisałam

    Lisa_Cuddy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    przeglądam strony tych producentów i powiem Ci, ze normalnie az nie wierzę, ze takie cuda teraz robią z grzejnikami!;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suszarka łazienkowa (do ręczników itp.)"

Przewiń na górę