• Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Swintuszysz po alkoholu? Wow ale czad :D:D:D:D

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ogólnie wtedy rozrywkowy ze mnie chłopak, ale ostatnio rzadziej i mniej piję

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Ogólnie wtedy rozrywkowy ze mnie chłopak, ale ostatnio rzadziej i mniej piję

    1873 post o tym samym.

    czy jednym z twoich noworocznych postanowień nie mogłaby być zmiana płyty na tym forum?

    chyba że jesteż za bardzo nieżmiały by mieć postanowienia

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    zawsze to moze zrobic sobie postanowienie jak bedzie nawalony 😆

    A moj sylwester byl… no coz. beznadziejny. nie wiem jak moglam sie w cos takiego wkrecic.
    za rok bedzie lepiej 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Postanowień noworocznych już nie robię od pewnego czasu 😆

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Moje wrażenia z Sylwestra? Domówka się udała. Było całkiem przyjemnie, mimo że prawie nikogo tam nie znałam, bawiłam się super. Niezbyt często chodzimy z chłopakiem na imprezy, więc taka posiadówa nam się przydała. A po Sylwestrze zrobiliżmy sobie weekend leniuchów i jestem dziż sto razy bardziej zabujana niż jeszcze pare dni temu;) To kilka dni leżenia w łóżku, oglądania filmów, popijania drinków, rozmów przy żwiecach i …. dało mi mnóstwo energii na 2010 rok i odżwieżyło uczucia w naszym związku. Polecam wszystkim takie odcięcie się od żwiata raz na jakiż czas ze swoim/ją lubym/bą. Super sprawa

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Sylwester spedziłam na imprezie w domu,było fajnie i mam nadzieje,ze za rok powtórzymy ze znajomymi ta swietna zabawe:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    impreza u koleżanki, fajnie było 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sylwester"

Przewiń na górę