• Autor
    Odp.
  • KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    hej może sie podzielicie jakie macie plany na sylwestra??? 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Narazie nie mam konkretnych, ale cożsię skłaniamy ku odwiedzeniu Krakowa i tam spędzeniu nocy Sylwestrowej.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    o kurcze! jak zwykle miesiac przed sylwkiem zyje sobie jeszcze w blogiej nieswiadomosci, ze to tuz tuz… i wczoraj mi wlasnie znajomi uswiadomili… no i teraz trzeba cos wymyslic… 😯 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja jak zwykle nie mam planów.. pojawią się pewnie kilka dni przed 😛

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a my hm…. myżlę ze w zakopanym 🙂 tzn takie są plany… gorzej z noclegiem bo już szukałam i klapa…
    wiec w samochodziku hehe.. 🙂 nie no może nie będzie tak tragicznie 😉

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Niestety ja również nie mam jak narazie żadnych planów 😕

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    na dzień dzisiejszy propozycji masa,ale żadnych konkretnych planów.. z dożwiadczenia wiem że tydzień..no może dwa przed sylwestrem na coż sie w końcu zdecydujemy 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zapewne sylwestra spędzę tam gdzie rok temu-w knajpie wynajętej przez kolege,na całonocnej balandze ze żwirami,tańcząc,pijąc i Bóg jeden wie co jeszcze robiąc kiedy bąbelki uderzą do głowy 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Hihi otoz zmiana planow i przyjaciele zabieraja mnie gdzies do knajpy na Sylwestra! Jak milo,ze wszystko sie zmienia ! :))))))) 😆

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    dziż mój M ożwiadczył mi że tegorocznymi planami sylwestrowymi nie mam sobie zaprzątać głowy bo to on postanowił sie tym zająć 🙂 ….z tego co udało mi sie z niego wyciągnąć czeka nas albo sylwester w górach(tam gdzie spędzaliżmy go rok temu),albo wypasiona impreza w restauracji..pomysły bardzo mi się podobają,chodź nie ważne gdzie,ważne że z Nim 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie planuję, to zbyt „odległa przyszłożć”…Najlepszego Sylwestra spędziłam dwa lata temu…to były czasy…pewnie już nic mu nie dorówna…

    aleksandraaniela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    mi się szykuje chyba najlepszy sylwester w życiu, bo wybieramy się z mężem do paryża 🙂
    już się nie mogę doczekać 😀

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a my hm…. myżlę ze w zakopanym 🙂 tzn takie są plany… gorzej z noclegiem bo już szukałam i klapa…
    wiec w samochodziku hehe.. 🙂 nie no może nie będzie tak tragicznie 😉

    Jak chcesz mogę Ci podesłac namiary na gospodarza u którego zawsze się zatrzymuję jak jadę do Zakopanego. Nie wiem czy ma jeszcze miejsca na Sylwestra ale zawsze można zadzwonić.
    Miejsce fajne, chociaż nie w centrum. Jak chcesz to pisz na priv, żeby nie było że jakąż rekalmę robię 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Oj ludzie, w Zakopanem to już od wrzeżnia rezerwują miejsca i miesiąc przed ciężko będzie coż znaleźć. Dobrze wiem jak jest, bo 18 lat tam mieszkałam:) W okolicach.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ale podobno dużo miejsc w zakopcu i okolicach się zwalnia, bo Ukraińcy mają problemy z wizami i odwołują przyjazdy na swieta i sylwka. ostatnio o tym w telewizji mówili, i moja znajoma ot tak sobie zadzwonila do jednego górala (wczoraj) i… wolne miejsca. więc albo to prawda, albo miała ogromnego farta. trzeba próbować, bo a nuż ktoż zrezygnuje…

    no i mi smaku narobiłyżcie na górskie zabawy… 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sylwester:D"

Przewiń na górę