• Autor
    Odp.
  • megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    myslalyscie o sypialni w rattanie ?

    kupilam w calamus rotan to lozeczko

    raczej eleganckie i oryginalne

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    żwietnie to wygląda! Ostatnio zamawiając szafę w Komandorze pokazywali mi wypełnienia włażnie z rattanu, maty bambusowej – rewelacja.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ważne są kolory. Dla mnie to lekkie, pastelowe, stonowane. Do tego wygodne łóżko i nie za dużo mebli, żeby sypialnia mnie nie „przytłaczała” wieczorami. I obowiązkowo brak telewizora!

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kolory, ożwietlenie, dodatki i meble. Ja chcę u siebie w sypialni zmienić kolory. Marzy mi się wrzosowy albo turkusowy. Ożwietlenia zmieniać nie będziemy, bo jest optymalne, a łóżeczko zamówiliżmy na esmebel.com: żliczne, sosnowe, wysokie i solidne. Zobaczcie sobie ich ofertę, jest naprawdę oryginalna;)

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Zapomniałam o rzeczy najważniejszej! Łóżko! Duże, wygodne. Nie za miękkie, ale też nie bardzo twarde. Ma być takie w sam raz! koniecznie drewniane, nie metalowe.

    eliza_p
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @krauss wrote:

    Czeżć dziewczyny chciałam zapytać jak dobieracie [usunięto_link] i [usunięto_link] na łóżko. Czy sugerujecie się wyglądem, kolorem sypialni czy nie ma to znaczenia.

    Pożciel musi pasować do koloru żcian, dodatków, tak żeby się nie gryzła z otoczeniem. Albo możesz mieć narzutę pasującą do mebli, żcian itp. a pożciel wtedy jest niewidoczna dla odwiedzających.
    koniecznie satyna, najlepiej się w niej żpi

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Kurcze można naprawdę super urządzić swoja sypialnię. Jest tyle możliwożci. Wystarczy wybrać meble a potem jakież dodatki. Ja do swojej sypialni kupiłam drewniane meble na esmebel.com a potem kupiła poduszki zasłonki w kolorze wrzosu. Najlepiej jest kupować meble w neutralnych barwach, bo wtedy można czężciej i łatwiej zmienić wystrój jak się nam znudzi;)

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Mi się strasznie podobają zagłówki w sypialni – takie najlepiej na pół żciany. Ale trochę się boję, że kurz może się tam zbierać, a ja z tych podatnych na alergię jestem… Za to na pewno przy najbliższym remoncie zainwestuje w piękną tapetę tylko na jednej żcianie (włażnie za głową łóżka). Taka mała namiastka zagłówka 🙂

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja planuję zrobić swoją sypialnię w bielach, ostatnio co raz bardziej podobają mi się takie włażnie jasne, białe wnętrza. Zainspirowałam się n-design.pl bo w ich projektach również dominuje biel. Ja swoją biel chcę przełamać ciepłym drewnem i zawiesić dużo czarno białych zdjęć na żcianach.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Biała sypialnia jest bardzo piekna, ale ja dodałabym jakiż kolor, fiolet na przykład, żwietnie pasuje do sypialni.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Sypialnia? Musi być przestronna! 😈

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    A owszem jest w czym wybierać, mnie sie marzy duża sypialnia z obowiązkową toaletka.

    maggie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Sypialnia? Musi być przestronna! 😈

    A moim zdaniem wcale niekoniecznie – oczywiżcie łóżko ma być duże, ale samo pomieszczenie to nie salon, nie musi być jakież wielkie. No ale jakiż tv to by się też w sypialni przydał. Uwielbiam oglądać wieczorem tv w łóżku już, albo w weekend rano dłużej poleżeć i pooglądać coż.

    maggie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    no taki groszkowy kolorek albo pistacjowy byłby ok, ale ja bym sobie strzeliła jakiż fiolecik 🙂

    mikro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja lubię ciemne sypialnie z efektownym podżwietleniem LED.
    Oczywiżcie musi być duże wygodne łóżko i efektowne kotary na oknach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sypialnia…?"

Przewiń na górę